Stilić: Musimy po prostu wygrać ten mecz

Kole­jorz” dopiero co wygrał u siebie z Jagiel­lonią, a już jutro czeka go kole­jny sprawdz­ian. Tym razem zmierzy się w 1/16 finału Pucharu Pol­s­ki z prze­ci­wnikiem teo­re­ty­cznie słab­szym od siebie – MZKS Chro­brym Głogów. Jed­nak czy to przełoży się na pozy­ty­wny rezul­tat dla Poz­na­ni­aków to się dopiero okaże. Lechi­ci są jed­nak pozy­ty­wnie nastaw­ieni i zapowiada­ją walkę.

- Myślę, że jak będziemy od początku skon­cen­trowani na 100%, to wygramy ten mecz, ale wiemy też, że wszyscy dzisi­aj gra­ją prze­cież dobrą piłkę i to ważny mecz – powiedzi­ał Semir Stil­ić. — Musimy na boisku pokazać, że jesteśmy najlep­si i po pros­tu wygrać ten mecz – zapowiedział.

Gra w Pucharze Pol­s­ki oznacza dla Lecha częst­sze roz­gry­wanie meczów, a co za tym idzie, piłkarze będą mieli mniej cza­su na odpoczynek. Muszą też być odpowied­nio przy­go­towani do takiego trybu.

- Myślę, że jesteśmy dobrze przy­go­towani i może­my grać co 3 dni. To nie jest dla nas prob­lem. Ter­az gral­iśmy mecz w piątek, więc jest trochę więcej cza­su na odpoczynek, bo zawsze jest dobrze mieć  jeden albo dwa dni odpoczynku. Dzię­ki temu myślę, że na wtorek wszyscy będziemy gotowi – zapewnił Bośniak

Podob­nie uważa Mateusz Możdżeń, który po swoim ostat­nim rozbra­cie z piłką ma pod­wójną chęć do gry i wierzy w zwycięst­wo. — Morale zde­cy­dowanie ter­az poszły w górę i jesteśmy bard­zo zde­ter­mi­nowani, by pokon­ać Chro­brego w Pucharze Pol­s­ki. Najlepiej, gdy­byśmy szy­bko strzelili kil­ka bramek. Moglibyśmy potem spoko­jnie grać piłką tak, by na mecz ze Śląskiem być wypoczę­tym. Mamy dość długą ławkę rez­er­wowych, więc na pewno podołamy tru­dowi kon­frontacji w Gło­gowie. – zakończył młody zawodnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress