01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.6godz.42min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stilić: Nie może być tak, że siedzę na ławce

Semir Stil­ić mecz finałowy rozpoczął na ław­ce rez­er­wowych i dopiero w drugiej połowie pojaw­ił się na placu gry. – To nie była moja decyz­ja. Ja czu­ję się dobrze, ale tren­er wys­taw­ia skład. Nie zgadzam się z tym – powiedzi­ał po spotka­niu pomoc­nik Lecha.

 

Mis­trz Pol­s­ki od początku meczu prze­ważał, zdobył bramkę i wydawało się że był bliższy zdoby­cia tro­feum, jed­nak mimo to musi­ał przełknąć gorycz poraż­ki. – Ciężko po takim meczu coś powiedzieć. Gral­iśmy dobrze, w pier­wszej połowie powin­niśmy prowadz­ić przy­na­jm­niej 2:0. Cóż, taka jest pił­ka – przyz­nał Boś­ni­ak. – Byliśmy lep­si, Legia cały czas goniła wynik, ale ona wygrała, więc co z tego, że prowadzil­iśmy grę – dodał.

Ter­az sytu­ac­ja Lecha w per­spek­ty­wie awan­su do europe­js­kich pucharów jeszcze bardziej się skom­p­likowała. – Po takim meczu ciężko jest nie spuszczać głowy, ale jesteśmy pro­fesjon­al­is­ta­mi i musimy być zmo­bi­li­zowany­mi do gry – zauważył pomoc­nik „Kole­jorza”.

W ostat­nich dni­ach speku­lu­je się na tem­at jego ewen­tu­al­nego ode­jś­cia z klubu. Boś­ni­ak jas­no tę sytu­ację komen­tu­je: — Na pewno nie będzie tak, jak dzisi­aj. Mam jeszcze rok kon­trak­tu, ale nie będę siedzi­ał na ław­ce. Zawsze jestem zaskoc­zony, jak nie gram – pod­kreśla Bośniak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.