02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.8godz.37min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stilić: Nie oglądajmy się na innych

Semir Stil­ić błys­nął dzisi­aj geniuszem i dwukrot­nie pokon­ał Grze­gorza San­domier­skiego. - Ostat­ni raz dwa gole trafiłem w Gdańsk prze­ci­wko Lechii — wspom­i­nał zad­owolony pomoc­nik „Kole­jorza”.

 

Zdaniem Boś­ni­a­ka ważniejsze od jego dwóch bramek jest zwycięst­wo. — Cieszę się, że wygral­iśmy, bo to był bard­zo cięż­ki mecz. Udało mi się trafić dwie bram­ki, ale to nie ma znaczenia kto je trafił. Wygral­iśmy i to się liczy - przyz­nał Stilić.

Bram­ka w 94. Min­u­ty spotka­nia była jed­nak szczegól­nej urody. Pomoc­nik Lecha uderzył fut­bolówkę z powi­etrza, a ta prz­ele­ci­ała pomiędzy słup­kiem, a nogą bezrad­nego golkipera Jagiel­lonii. - Wiedzi­ałem, że pił­ka będzie kozłować i to, że obroń­ca nie zdąży do niej dobiec. Pod­biegłem kil­ka kroków, nie było dużo miejs­ca, ale udało się - mówił bohater spotkania.

Mis­trz Pol­s­ki, zwycięża­jąc w spotka­niu z Jagiel­lonią nie tylko utrzy­mał kon­takt z czołówką, ale także awan­sował na 5. Miejsce w tabeli. - Myślę, że to dobry wynik. Stra­cil­iśmy punk­ty przed tygod­niem, ale jeśli będziemy grać skon­cen­trowani od pier­wszej do ostat­niej min­u­ty będzie dobrze - oce­ni­ał Stilić.

- Musimy wyko­rzysty­wać te sytu­acje, które mamy, bo zawsze one będą. Będziemy wal­czyć oczy­wiś­cie o pier­wsze miejsce, ale musimy patrzeć na naszą grę od meczu do mecz. Przede wszys­tkim jed­nak powin­niśmy się skupić na naszej grze i nie oglą­dać się na innych - zakończył piłkarz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.