01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.45min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stilić, Pawłowski i Ojamaa…

stilicSezon 2012/2013 T‑Mobile Ekstrak­lasy powoli dob­ie­ga koń­ca i w Poz­na­niu szu­ka się już zawod­ników, którzy mogli­by wzmoc­nić „Kole­jorza” w trak­cie przy­go­towań do nowego sezonu.

Bard­zo dobrze znany w Poz­na­niu Boś­ni­ak Semir Stil­ić – obec­nie zawod­nik Karpat Lwów – podob­nie jak więk­szość jego kolegów z obec­nej drużyny, został wys­taw­iony na listę trans­fer­ową przez klub z Ukrainy. W kulu­arach już mówi się o jego ewen­tu­al­nym powro­cie do Lecha.

Kole­jnym zawod­nikiem, który może wkrótce wzmoc­nić „Poz­nańską Loko­mo­ty­wę” jest skrzy­dłowy Zagłębia Lubin – Szy­mon Pawłows­ki. Piłkar­zowi „Miedziowych” latem wygasa umowa z obec­nym klubem i do wal­ki o pod­pis zawod­ni­ka pod kon­trak­tem sta­ją m.in. Lech i Legia.

Ponoć Pawłowskiemu bliżej jest do „Kole­jorza” i roz­mowy są już powoli final­i­zowane. Skrzy­dłowy Zagłębia miał­by być następcą Alek­san­dara Tonewa, która praw­dopodob­nie po sezonie opuś­ci „Buł­garską”.

W medi­ach speku­lu­je się także o pod­ję­ciu drugiej pró­by ściąg­nię­cia do Poz­na­nia napast­ni­ka szkock­iego Moth­er­well — Hen­ri­ka Ojamy. Według „Dai­ly Express” Lech zaofer­ował Szko­tom 175 tysię­cy fun­tów za Estończyka.

- Nazwisk nie podam, ale mamy w planach jeszcze dwa wzmoc­nienia. Jed­no to piłkarz do for­ma­cji defen­sy­wnych, a dru­gi — ofen­sy­wnych. Czy także ze Szkocji? Owszem, to możli­we – mówił dziś członek zarzą­du ds. sportowych Lecha, Piotr Rutkowski.

Przy­pom­ni­jmy, że nowym piłkarzem Lecha został szkoc­ki lewy obroń­ca – Bar­ry Dou­glas, który dołączy do zespołu po wypełnie­niu swo­jego kon­trak­tu z Dundee United.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.