01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.44min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stilić, Pawłowski i Ojamaa…

stilicSezon 2012/2013 T‑Mobile Ekstrak­lasy powoli dob­ie­ga koń­ca i w Poz­na­niu szu­ka się już zawod­ników, którzy mogli­by wzmoc­nić „Kole­jorza” w trak­cie przy­go­towań do nowego sezonu.

Bard­zo dobrze znany w Poz­na­niu Boś­ni­ak Semir Stil­ić – obec­nie zawod­nik Karpat Lwów – podob­nie jak więk­szość jego kolegów z obec­nej drużyny, został wys­taw­iony na listę trans­fer­ową przez klub z Ukrainy. W kulu­arach już mówi się o jego ewen­tu­al­nym powro­cie do Lecha.

Kole­jnym zawod­nikiem, który może wkrótce wzmoc­nić „Poz­nańską Loko­mo­ty­wę” jest skrzy­dłowy Zagłębia Lubin – Szy­mon Pawłows­ki. Piłkar­zowi „Miedziowych” latem wygasa umowa z obec­nym klubem i do wal­ki o pod­pis zawod­ni­ka pod kon­trak­tem sta­ją m.in. Lech i Legia.

Ponoć Pawłowskiemu bliżej jest do „Kole­jorza” i roz­mowy są już powoli final­i­zowane. Skrzy­dłowy Zagłębia miał­by być następcą Alek­san­dara Tonewa, która praw­dopodob­nie po sezonie opuś­ci „Buł­garską”.

W medi­ach speku­lu­je się także o pod­ję­ciu drugiej pró­by ściąg­nię­cia do Poz­na­nia napast­ni­ka szkock­iego Moth­er­well — Hen­ri­ka Ojamy. Według „Dai­ly Express” Lech zaofer­ował Szko­tom 175 tysię­cy fun­tów za Estończyka.

- Nazwisk nie podam, ale mamy w planach jeszcze dwa wzmoc­nienia. Jed­no to piłkarz do for­ma­cji defen­sy­wnych, a dru­gi — ofen­sy­wnych. Czy także ze Szkocji? Owszem, to możli­we – mówił dziś członek zarzą­du ds. sportowych Lecha, Piotr Rutkowski.

Przy­pom­ni­jmy, że nowym piłkarzem Lecha został szkoc­ki lewy obroń­ca – Bar­ry Dou­glas, który dołączy do zespołu po wypełnie­niu swo­jego kon­trak­tu z Dundee United.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.