03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.57min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stilić: Powinniśmy coś strzelić

- Szko­da tego meczu, bo było dużo okazji, jak i mnóst­wo emocji, szczegól­nie w końców­ce. Tym bardziej żału­je­my, że nie udało się wygrać, bo Legia u siebie będzie na pewno groźniejsza – zaz­naczył Semir Stil­ić, który był dzisi­aj kluc­zową postacią zespołu prowad­zonego przez Jose Mari Bakero.

Zdaniem Boś­ni­a­ka Lech lep­iej zaprezen­tował się w drugiej połowie. - Myślę, że w drugiej połowie zagral­iśmy lep­iej. W pier­wszej częś­ci, warsza­w­ian­ie jeszcze dochodzili do gło­su, ale po prz­er­wie dal­iśmy jeszcze więcej z siebie – przyz­nał piłkarz.

W piątek „Przegląd Sportowy” napisał o zain­tere­sowa­niu Semi­rem Stili­ciem przez Legię Warsza­wa. - Dla mnie nie ma tem­atu prze­jś­cia na Łazienkowską. Wiem, że kibice mnie tu lubią, a ja też chcę tu grać, więc nie ma mowy o grze w Legii – sko­men­tował całą sytu­ację pomoc­nik Lecha.

Jego zdaniem kluc­zową postacią w barwach Lecha był Ivan Djur­d­je­vić. – Dzisi­aj, moim zdaniem, był jed­nym z lep­szych na boisku, zwłaszcza, że grał jako defen­sy­wny pomoc­nik. Musi­ał bard­zo uważać, by nie stracić pił­ki i to mu się udało – pod­kreślał Stilić.

To już dru­gi bezbramkowy remis piłkarzy „Kole­jorza”. — Szko­da, że dziś znów trafil­iśmy na tak dobrego bramkarza, bo mieliśmy dużo sytu­acji i powin­niśmy coś strzelić. Jed­nak, jeśli nasza gra nadal tak będzie wyglą­dać, to w końcu może­my liczyć na dobre wyni­ki. Myślę, że kibice też widzieli, że zagral­iśmy dzisi­aj naprawdę dobre zawody, szczegól­nie po prz­er­wie – zauważył Bośniak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.