Stilić: Sami zepsuliśmy ten sezon

- Semir Stil­ić — dziękowali dzisi­aj w trak­cie meczu, a także po jego zakończe­niu kibice Lecha. Boś­ni­ak odwdz­ięczył się im bramką, a także asys­tą w spotka­niu z Koroną Kielce. – Dzisi­aj mamy kolację. Nie wiem, czy to będzie pożeg­nanie z klubem – mówi pomoc­nik „Kole­jorza”.

 

Dla niego sezon jeszcze się nie skończył. Piłkarz otrzy­mał powołanie na dwa mecze reprezen­tacji. – Jutro wyjeżdżam i jeszcze przez 10 dni będę miał trenin­gi i mecze. Dopiero później pomyślę o tym, co dalej – przyz­nał Bośniak.

Wszys­tko jed­nak wskazu­je na to, że dzisiejszym wys­tępem pożeg­nał się on z Poz­naniem. – Wszys­tko jest jeszcze otwarte, ale myślę, że jed­ną nogą jestem już w innym klu­bie. Wiem już coś na ten tem­at, ale nie chcę o tym mówić – zaz­naczył Stilić.

Roz­gry­wa­ją­cy Lecha pod­kreślił, że obec­ny sezon był bard­zo nieu­dany dla klubu i wierzy, że w kole­jnym zre­flek­tu­je się on swoim kibi­com. – Sami ten sezon zep­suliśmy. Takie coś nie może się powtórzyć. Dla Lecha brak pucharów to trage­dia i w przyszłym sezonie będzie trze­ba o nie powal­czyć – mówił piłkarz.

- Nawet, jeśli nie będę tutaj grał, to razem z drużyną i kibi­ca­mi będę wal­czył o puchary. Oczy­wiś­cie jestem kibicem tego zespołu i będę śledz­ił wyni­ki – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress