01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.6godz.52min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Štilić: Temat transferu można zamknąć

Boś­ni­ack­ie media cały czas speku­lu­ją o trans­ferze Semi­ra Štili­cia. Pomoc­nik otrzy­mał od władz klubu zielone światło w kwestii poszuki­wa­nia dla siebie nowego zespołu. Dyrek­tor sportowy „Kole­jorza” liczy się cały czas z ewen­tu­al­nym trans­fer­em czołowego piłkarza drużyny. Sam zain­tere­sowany przyz­nał, że w tej chwili nie intere­su­je go transfer.

- Wiemy o tym, że może­my otrzy­mać propozy­cję trans­feru dla Semi­ra i liczymy się z tym, że taka w każdej chwili może wpłynąć na biurko prezesów. Ter­az jed­nak nie mamy żad­nej wiado­moś­ci o ewen­tu­al­nym trans­ferze, ani propozy­cji dla niego – przyz­na­je Andrzej Daw­idz­iuk. - Dopó­ki okno trans­fer­owe jest otwarte, dopó­ty bierze­my pod uwagę trans­fer zawod­ni­ka. Nie mamy żad­nego kon­tak­tu z man­agerem Semi­ra, być może pracu­je nad jakimś trans­fer­em – kon­tynu­u­je.

Piłkarz bard­zo dobrze zaczął nowy sezon i jest wyróż­ni­a­ją­cym się zawod­nikiem w barwach niebiesko-białych. – Cieszy mnie to, że sku­pia się na grze i potrafi rozdzielić to, co dzieje się na boisku, a także to co jest poza nim. Gra jak potrafi najlepiej – kom­ple­men­tu­je Štili­cia, dyrek­tor sportowy.

Sam zain­tere­sowany jed­nak zaprzecza. - Nawet jeżeli nade­jdzie jakaś ofer­ta, to ja w tej chwili chcę grać w Poz­na­niu. Mam z Lechem ważny kon­trakt i w Poz­na­niu jest mi bard­zo dobrze - przyz­nał po meczu w Bełcha­towie. – Ter­az liczy się tylko gra dla Lecha, nie myślę o trans­ferze pod­czas tego okien­ka i sądzę, że ten tem­at moż­na już defin­i­ty­wnie zamknąć, choć wiem, że dyrek­tor sportowy ma na uwadze ewen­tu­al­ny trans­fer - dodał Bośniak.

Daw­idz­iuk zaz­naczył także, że Lech będzie chci­ał przedłużyć umowę z wyróż­ni­a­ją­cym się pomoc­nikiem klubu. – Klub na pewno złoży mu ofer­tę przedłuże­nia kon­trak­tu, jed­nak nie wcześniej, niż po zakończe­niu okna trans­fer­owego. Do rozmów usiąść może­my więc we wrześniu – mówi.

Štil­ić zde­men­tował tym samym infor­ma­c­je doty­czące jego ode­jś­cia jeszcze pod­czas tego okna trans­fer­owego. To świet­na wiado­mość dla właś­ci­cieli i kibiców Lecha, zwłaszcza po tym, co pokazał dzisi­aj w meczu z podopieczny­mi Pawła Janasa.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.