07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.7min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stilić: Wiemy, jaki mamy potencjał i go wykorzystaliśmy

Wejś­cie na plac gry w drugiej częś­ci Semi­ra Stili­cia zde­cy­dowanie oży­wiło grę „Kole­jorza” w spotka­niu z Podbeskidziem. Pomoc­nik Lecha zdobył bramkę kon­tak­tową, a także asys­tował przy wyrównu­ją­cym trafie­niu. – Dla nas najważniejszy dzisi­aj był awans. Cieszę się przede wszys­tkim, że wygral­iśmy ten mecz – mówił po spotka­niu zad­owolony Bośniak.

 

Stil­ić od pier­wszej min­u­ty usi­adł na ław­ce, ale ostate­cznie miał duży wpływ na prze­bieg meczu. – Nie ważne kto gra na boisku, najważniejszy jest sukces zespołu. W drugiej połowie pokaza­l­iśmy charak­ter i zro­bil­iśmy to, co chcieliśmy – pod­kreślił.

W 57. Min­u­cie spotka­nia sytu­ac­ja „Kole­jorza” była już kry­ty­cz­na. Potrze­bował on dwóch bramek do tego, aby myśleć o awan­sie do finału Pucharu Pol­s­ki. – Wiedzieliśmy, że umiemy grać w piłkę, nawet wtedy gdy prze­gry­wamy 0:2, a u siebie mieliśmy 1:1. Musieliśmy strzelić dwie bram­ki i zro­bil­iśmy to – zauważył piłkarz Lecha.

- Najważniejsze, że pokaza­l­iśmy charak­ter i gral­iśmy jak druży­na. Nie ukry­wamy, że wierzyliśmy w to, że może­my zdobyć dwie bram­ki. Wiemy, jaki mamy potenc­jał z przo­du i dobrze, że udało się go wyko­rzys­tać – dodał strz­elec pier­wszej bram­ki dla Lecha w dzisiejszym spotkaniu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.