02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.58min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Štilić : Żadnej awantury nie było

Semir Štil­ić pod­czas dwóch ostat­nich meczów Lecha, nie pojaw­ił się na muraw­ie nawet na kil­ka min­ut. Z Widzewem nie usi­adł nawet na ław­ce rez­er­wowych, co nigdy, gdy był zdrowy i nie musi­ał pau­zować za kart­ki, mu się nie zdarzało.

- To, że nie gram, jest decyzją tren­era, na którą nie miałem żad­nego wpły­wu. Ja mogę tylko trenować i czekać, aż Bakero zmieni zdanie — przyz­na­je Boś­ni­ak. Na pewno jed­nak nie zgadzam się z tym, że jestem w słabej formie. Nie, for­ma jest. Uważam, że powinienem dostać szan­sę — zapew­nia w wywiadzie dla “Super Expressu”.

Štil­ić mówi, że najwięk­sza odpowiedzial­ność za porażkę z Bragą spadła właśnie na niego, choć słabo zagrał cały zespół. - Lech zagrał słabo, ale mam wraże­nie, że tylko ja zapłaciłem za brak awan­su. Tren­er stwierdz­ił, że niek­tórzy muszą odpocząć i padło na mnie. No i nie grałem z Widzewem .

Nikt, poza trenerem Bakero, nie widzi Boś­ni­a­ka, jako środ­kowego napast­ni­ka. - Wszyscy wiedzą, że to nie jest moja pozy­c­ja, że nie zagram na niej tak dobrze, jak w pomo­cy. Ale co mogłem zro­bić? Wyszedłem na boisko i próbowałem, mimo że na środ­ku ataku grałem bodaj po raz dru­gi w życiu.

Już dziś mecz z Arką. - To trud­ny ryw­al i bard­zo ciężko będzie tam zdobyć trzy punk­ty. Dlat­ego tym bardziej chci­ałbym pomóc kole­gom. Prze­cież wszyscy wiedzą, że nie pogodzę się z siedze­niem na ław­ce — zapew­nia. Taką decyzję pod­jął tren­er, ale mam nadzieję, że wkrótce ją zmieni. Wal­czymy o awans w ligowej tabeli, wciąż gramy w Pucharze Pol­s­ki. Na pewno nie chcę tego oglą­dać z per­spek­ty­wy rez­er­wowego. To nie dla mnie — zakończył gwiaz­dor Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.