02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.29min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stilić znalazł receptę? Zmiana taktyki?

Semi­rowi Stil­i­cowi od samego początku nie było po drodze z Jose Mari Bakero. Ter­az po ode­jś­ciu Bas­ka moż­na odnieść wraże­nie, że pomoc­nik Lecha odżył i wraca do swo­jej wysok­iej dys­pozy­cji. Pokusił się on także na wyciąg­nię­cie pewnych wniosków związanych z grą “Kole­jorza” w ostat­nim czasie.

- Co mecz gral­iśmy to samo i prze­gry­wal­iśmy, dlat­ego uważam, że trze­ba było coś zmienić - zas­tanaw­ia się Boś­ni­ak. — Wcześniej gral­iśmy w ustaw­ie­niu 4–2‑3–1, a od początku sezonu przes­zliśmy na 4–3‑3. Wyda­je mi się, że nowej tak­ty­ki druży­na nie zaak­cep­towała i należało to zmienić — dodaje.

Odniósł się także do zarzutów związanych z brakiem zaan­gażowa­nia na treningach. — Ja na każdym treningu pracu­ję z całych sił i chcę pokazać tren­erowi, że może na mnie liczyć. I to bez wzglę­du na to, kto jest tym trenerem - tłu­maczy Stilić.

Pomoc­nik Lecha wierzy, że w piątek druży­na przełamie się i wró­ci na właś­ci­we tory. — Mecz z Wisłą może nam dać nie tylko trzy punk­ty, ale też przeła­manie w głowach. Mam nadzieję, że w piątek pokaże­my, że nasze miejsce w pol­skiej piłce jest znacznie wyżej, niż pokazu­je to pozy­c­ja w tabeli - mówi.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.