02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.48min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Stjarnan-Lech Poznań: O spokojny mecz przy Bułgarskiej

Stjarnan-Lech Poznań: O spokojny mecz przy Bułgarskiej

W czwartek Lech Poz­nań roze­gra pier­wsze spotkanie III rundy elim­i­na­cyjnej Ligi Europe­jskiej. Rywalem Kole­jorza będzie islandzkie Sta­jr­nan FC.

W drugiej rundzie LE lechi­ci pokon­ali Nomme Kalju. W pier­wszym spotka­niu w Estonii poz­na­ni­a­cy niespodziewanie prze­grali 0:1, jed­nak w Poz­na­niu nie pozostaw­ili Estończykom złudze­niem i wygrali 3:0.

Stjar­nan rozpoczy­nał przy­godę z europe­jski­mi puchara­mi od pier­wszej rundy, gdzie pewnie pokon­ał Ban­gor z Walii. W kole­jnej fazie rywalem zespołu było Moth­er­well. Zespół z Islandii rozstrzygnął losy dwumeczu przed włas­ną pub­licznoś­cią, gdzie po dogry­w­ce Island­czy­cy mogli cieszyć się z awan­su do kole­jnej rundy (zarówno w Szkocji, jak i Islandii padł remis 2:2).

W obec­nym sezonie żaden z zespołów jeszcze nie prze­grał. W Polsce roz­gry­w­ki klubowe dopiero się zaczęły, z kolei w Islandii sezon jest już na półmetku. Ostat­ni raz rywale Kole­jorza prze­grali pod koniec wrześ­nia ubiegłego roku.

Do Islandii nie pojadą na pewno Keb­ba Ceesay oraz Karol Linet­ty. Niepew­na jest też sytu­ac­ja Bar­ry’ego Dou­glasa, który co praw­da wró­cił już do tren­ingów, zagrał nawet jed­no spotkanie z drużyną rez­erw, jed­nak cały czas nie wiado­mo, w jakiej Szkot jest dyspozycji.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.