Stokowiec sprawdzi się w Polonii? Początek ma udany

Od nowego sezonu trenerem Polonii Warsza­wa został Piotr Stokowiec, który wcześniej pełnił funkc­je asys­ten­ta w zes­pole z Kon­wik­torskiej. 40-let­ni tren­er jed­nak już w 2011 roku po zwol­nie­niu Theo Bossa Stokowiec poprowadz­ił Polonię w prze­granym meczu z Widzewem Łódź, po którym jego miejsce zajął Jacek Zielińs­ki. Okazję współpra­cy z Piotrem Stokow­cem miał Łukasz Trał­ka, obec­nie wys­tępu­ją­cy w Lechu Poznań.

Opiekun „Czarnych Koszul” po prze­jś­ciu funkcji pier­wszego tren­era pod­jął kil­ka zaskaku­ją­cych decyzji. Prze­sunął do zespołu Młodej Ekstrak­lasy m.in. Euze­biusza Smo­lar­ka. Przy­go­towa­nia do sezonu, a także trenin­gi po zakończe­niu poprzed­nich roz­gry­wek również nie przeszły bez echa. Na inau­gu­rację sezonu wygrał z Lechią Gdańsk 3:1 i ter­az na pewno będzie chci­ał dobrą dys­pozy­cję potwierdz­ić w meczu z Lechem Poznań.

- Nie wiem czy decyz­je, które zostały pod­jęte w Polonii były decyz­ja­mi Stokow­ca. Ciężko mi to ocenić. Nie współpra­cow­ałem z nim dłu­gi. Byłem w Polonii, gdy on był asys­ten­tem Pawła Janasa. To co zro­bi na Kon­wik­torskiej na pewno zwery­fiku­je boisko. Może go obronić wynik, bo dobrze zaczął, ale zobaczymy jak będzie dalej - przyz­na­je Łukasz Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress