01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.6godz.41min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Strzelali dla reprezentacji. Pora na Lecha

tonew alex aleksandarPod­czas prz­er­wy na reprezen­tac­je duże powody do zad­owole­nia miał tren­er Alek­san­dar Tonew. W spotka­niu z Maltą zdobył on trzy bram­ki w wygranym 6:0 spotka­niu z Maltą, a kil­ka dni później asys­tował przy trafie­niu kole­gi z drużyny w zremisowanym z Danią meczu 1:1.

- Cieszę się z tych meczów, bo to oznacza, że jest dobrze przy­go­towany do sezonu. Wyb­ie­gał dużo pod­czas tych meczów, grał z kon­trataku, miał dużo przestrzeni. Bram­ki, które zdobył były podob­ne do tych, które trafi­ał wcześniej - przyz­na­je szkole­niowiec. - W Lechu brakowało mu szczęś­cia, pojechał, po nie na zgrupowanie kadry i mam nadzieję, że ze sobą przy­wiezie — dodaje.

Dla Tonewa zeszło­ty­god­niowe trafienia były debi­u­tancki­mi dla reprezen­tacji nar­o­dowych. To pier­wszy zawod­nik „Kole­jorza”, który pod­czas wys­tępów w Lechu zdobył hat-tric­ka w meczu między­nar­o­dowym. W kadrze zagrał do tej pory jedynie sie­dem spotkań.

Zresztą Ale nie jest jedynym graczem, który zdobył ostat­nio gola w meczu reprezen­ta­cyjnym. Uczynili to także Łukasz Teodor­czyk, Dar­iusz Formel­la i Luis Henriquez.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.