01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.1min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Strzelali dla reprezentacji. Pora na Lecha

tonew alex aleksandarPod­czas prz­er­wy na reprezen­tac­je duże powody do zad­owole­nia miał tren­er Alek­san­dar Tonew. W spotka­niu z Maltą zdobył on trzy bram­ki w wygranym 6:0 spotka­niu z Maltą, a kil­ka dni później asys­tował przy trafie­niu kole­gi z drużyny w zremisowanym z Danią meczu 1:1.

- Cieszę się z tych meczów, bo to oznacza, że jest dobrze przy­go­towany do sezonu. Wyb­ie­gał dużo pod­czas tych meczów, grał z kon­trataku, miał dużo przestrzeni. Bram­ki, które zdobył były podob­ne do tych, które trafi­ał wcześniej - przyz­na­je szkole­niowiec. - W Lechu brakowało mu szczęś­cia, pojechał, po nie na zgrupowanie kadry i mam nadzieję, że ze sobą przy­wiezie — dodaje.

Dla Tonewa zeszło­ty­god­niowe trafienia były debi­u­tancki­mi dla reprezen­tacji nar­o­dowych. To pier­wszy zawod­nik „Kole­jorza”, który pod­czas wys­tępów w Lechu zdobył hat-tric­ka w meczu między­nar­o­dowym. W kadrze zagrał do tej pory jedynie sie­dem spotkań.

Zresztą Ale nie jest jedynym graczem, który zdobył ostat­nio gola w meczu reprezen­ta­cyjnym. Uczynili to także Łukasz Teodor­czyk, Dar­iusz Formel­la i Luis Henriquez.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.