STS Mundial już za pięć dni

<span class="caps">STS</span> Mundial już za pięć dni

Już za pięć dni na boisku ze sztuczną naw­ierzch­nią przy INEA Sta­dion­ie odbędzie się STS Mundi­al. W imprezie weźmie udzi­ał 32 zespołów, każdy z nich będzie reprezen­tował jeden z zespołów, który wys­tępu­je na brazyli­js­kich mis­tr­zost­wach. Pod­czas turnieju odbędzie się także Puchar STS‑u, w którym zagra­ją trzy drużyny: Lech Poz­nań, Wiara Lecha i For­mat. Kto z kim i w jakiej godzinie zagra mecze? Poniżej wyni­ki losowa­nia, które odbyło się kil­ka dni temu w 12  Sports Bar & Restau­rant.

 

Gru­pa A    

Brazylia STAR-TYP SPORT
Meksyk KKS WIARA LECHA
Kamerun KS JUNIKOWO
Chorwac­ja PRO-MET KOŹMIN WIELKOPOLSKI

Gru­pa B    

Hisz­pa­nia RATMEDYK “SOLIDARNOŚĆ” PIŁA
Holan­dia UNIWERSYTET III WIEKU
Chile VW-ODLEWNIA POZNAŃ
Aus­tralia ORŁY PARZĘCZEW

Gru­pa C    

Kolum­bia FANATYCY Z CZARNKOWSKIEJ ULICY
Grec­ja KAMIONKA-ŁEKNO
Wybrzeże Koś­ci Sło­niowej TRZCIANKA
Japonia AM BIURO SERWIS

Gru­pa D    

Urug­waj PIERDOŁY Z GĄDEK
Kostary­ka VOLKSWAGEN-WILDA
Anglia TKS
Włochy 
SOKOŁÓW FC

Gru­pa E    

Szwa­j­caria POZNAŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
Ekwador POZNANIACY
Franc­ja ALUPLAST
Hon­duras PWM TEAM

Gru­pa F    

Argen­ty­na LA LIGA
Boś­nia i Herce­gow­ina POBIEDZIKI-LIGHT ERP
Iran HOUSE SYSTEM
Nige­ria SZYBCY SIĘ WŚCIEKLI

Gru­pa G    

Niem­cy FUTURE
Por­tu­galia GRU TEAM
Ghana PROKTOR POLSKA
Stany Zjed­noc­zone EW

Gru­pa H    

Bel­gia JURKI TEAM
Algieria NIEODKRYTE TALENTY
Ros­ja WIEDEŃSCY TURKMENISTANIE
Korea Połud­niowa 
GIETEWU

HARMONOGRAM GIER STS MUNDIAL


FAZA GRUPOWA (1X12 MINUT)

Gru­pa A

09:30 — BRAZYLIACHORWACJA
09:45 — MEKSYKKAMERUN
10:30 — BRAZYLIAMEKSYK
10:45 — KAMERUNCHORWACJA
11:30 — KAMERUNBRAZYLIA
11:45 — CHORWACJAMEKSYK

Gru­pa B

10:00 — HISZPANIAHOLANDIA
10:15 — CHILEAUSTRALIA
11:00 — AUSTRALIAHOLANDIA
11:15 — HISZPANIACHILE
12:00 — AUSTRALIAHISZPANIA
12:15 — HOLANDIACHILE

Gru­pa C

09:30 — KOLUMBIAGRECJA
09:45 — WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ — JAPONIA
10:30 — KOLUMBIA — WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ
10:45 — JAPONIAGRECJA
11:30 — JAPONIAKOLUMBIA
11:45 — GRECJA — WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ

Gru­pa D    

10:00 — URUGWAJKOSTARYKA
10:15 — ANGLIA — WŁOCHY
11:00 — URUGWAJANGLIA
11:15 — WŁOCHY — KOSTARYKA
12:00 — WŁOCHY — URUGWAJ
12:15 — KOSTARYKAANGLIA

Gru­pa E    

14:45 — SZWAJCARIAEKWADOR
15:00 — FRANCJAHONDURAS
15:45 — SZWAJCARIAFRANCJA
16:00 — HONDURASEKWADOR
16:45 — HONDURASSZWAJCARIA
17:00 — EKWADORFRANCJA

Gru­pa F  

15:15 — ARGENTYNA — BOŚNIA I HERCEGOWINA
15:30 — IRANNIGERIA
16:15 — ARGENTYNAIRAN
16:30 — NIGERIA — BOŚNIA I HERCEGOWINA
17:15 — NIGERIAARGENTYNA
17:30 — BOŚNIA I HERCEGOWINAIRAN

Gru­pa G        

14:45 — NIEMCYPORTUGALIA
15:00 — GHANASTANY ZJEDNOCZONE
15:45 — NIEMCYGHANA
16:00 — STANY ZJEDNOCZONEPORTUGALIA
16:45 — STANY ZJEDNOCZONENIEMCY
17:00 — PORTUGALIAGHANA

Gru­pa H 

15:15 — BELGIAALGIERIA
15:30 — ROSJAKOREA POŁUDNIOWA
16:15 — BELGIAROSJA
16:30 — KOREA POŁUDNIOWA — ALGIERIA
17:15 — KOREA POŁUDNIOWA — BELGIA
17:30 — ALGIERIAROSJA

FAZA PUCHAROWA

1/8 FINAŁU (1X15 MINUT)

12:45 — 1A2B
12:45 — 1C2D
13:03 — 1B2A
13:03 — 1D2C
18:00 — 1E2F
18:00 — 1G2H
18:18 — 1F2E
18:18 — 1H2G

1/4 FINAŁU (1X15 MINUT)

18:36 — 1A/2B1C/2D
19:04 — 1B/2A1D/2C
18:36 — 1E/2F1G/2H
19:04 — 1F/2E1H/2G

1/2 FINAŁU (1X15 MINUT)

19:25 — 1A/2B/1C/2D1E/2F/1G/2H
19:35 — 1B/2A/1D/2C1F/2E/1H/2G

MECZ O 3.MIEJSCE (1X15 MINUT)

20:00

FINAŁ (2X12 MINUT)

20:20

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Sponsor serwisu

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress