01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.37min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

STS sponsorem strategicznym Lecha

lech historiaFir­ma STS została spon­sorem strate­gicznym Lecha Poz­nań. Umowa obow­iązy­wać będzie do koń­ca sezonu 2013/2014 z możli­woś­cią jej przedłuże­nia. Logo buk­machera na koszulkach „Kole­jorza” pojawi się już pod­czas meczu z Zagłę­biem Lubin.

 

Mateusz Juroszek (prezes firmy STS): - To wiel­ki dzień dla legal­nej pol­skiej firmy buk­mach­er­skiej. Miejsce buk­machera jest na koszulce klubu piłkarskiego, dawno o tym marzyliśmy. Nie ukry­wam, że kiedy pier­wszy raz wiedzi­ałem, że będzie to Lech. Ofer­ta, którą nam złożono była najlep­sza. Jesteśmy pewni, że pod­jęliśmy słuszną decyzję pod­pisu­jąc umowę z Lechem Poz­nań. Pod­czas negoc­jacji bard­zo ważny był także pro­fesjon­al­izm po stron­ie pra­cown­ików klubu, fachowe przy­go­towanie i otwartość na pomysły. Z takim pode­jś­ciem wierzymy, że współpra­ca będzie się układać doskonale i uda się ją przedłużyć na kole­jne sezony.

 

Karol Klim­czak (prezes Lecha Poz­nań):Po wielu miesią­cach rozmów i negoc­jacji dos­zliśmy do szczęśli­wego finału. Na naszych koszulkach będziemy prezen­towali logo firmy STS. Pozyskanie tak prężnego spon­so­ra o takim potenc­jale jest sukce­sem klubu. Jestem przeko­nany, że spon­sor pomoże wal­czyć o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Dla nas każ­da współpra­ca spon­soringowa nie kończy się w momen­cie pod­pisa­nia umowy, a właśnie wtedy rozpoczy­na pra­ca nad budową sukce­su obu stron. Chci­ałem także podz­iękować Michałowi za pomoc, znamy się od daw­na. Dziękuję.

 

Michał Lipczyńs­ki (członek zarzą­du 4 Sport and Mar­ket­ing):Praw­ie rok temu zain­tere­sowal­iśmy fir­mę STS możli­woś­cią spon­soringu Lecha Poz­nań. Mam nadzieję, że będzie to dłu­ga i owoc­na współpraca.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.