01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.12min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

STS sponsorem strategicznym Lecha

lech historiaFir­ma STS została spon­sorem strate­gicznym Lecha Poz­nań. Umowa obow­iązy­wać będzie do koń­ca sezonu 2013/2014 z możli­woś­cią jej przedłuże­nia. Logo buk­machera na koszulkach „Kole­jorza” pojawi się już pod­czas meczu z Zagłę­biem Lubin.

 

Mateusz Juroszek (prezes firmy STS): - To wiel­ki dzień dla legal­nej pol­skiej firmy buk­mach­er­skiej. Miejsce buk­machera jest na koszulce klubu piłkarskiego, dawno o tym marzyliśmy. Nie ukry­wam, że kiedy pier­wszy raz wiedzi­ałem, że będzie to Lech. Ofer­ta, którą nam złożono była najlep­sza. Jesteśmy pewni, że pod­jęliśmy słuszną decyzję pod­pisu­jąc umowę z Lechem Poz­nań. Pod­czas negoc­jacji bard­zo ważny był także pro­fesjon­al­izm po stron­ie pra­cown­ików klubu, fachowe przy­go­towanie i otwartość na pomysły. Z takim pode­jś­ciem wierzymy, że współpra­ca będzie się układać doskonale i uda się ją przedłużyć na kole­jne sezony.

 

Karol Klim­czak (prezes Lecha Poz­nań):Po wielu miesią­cach rozmów i negoc­jacji dos­zliśmy do szczęśli­wego finału. Na naszych koszulkach będziemy prezen­towali logo firmy STS. Pozyskanie tak prężnego spon­so­ra o takim potenc­jale jest sukce­sem klubu. Jestem przeko­nany, że spon­sor pomoże wal­czyć o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Dla nas każ­da współpra­ca spon­soringowa nie kończy się w momen­cie pod­pisa­nia umowy, a właśnie wtedy rozpoczy­na pra­ca nad budową sukce­su obu stron. Chci­ałem także podz­iękować Michałowi za pomoc, znamy się od daw­na. Dziękuję.

 

Michał Lipczyńs­ki (członek zarzą­du 4 Sport and Mar­ket­ing):Praw­ie rok temu zain­tere­sowal­iśmy fir­mę STS możli­woś­cią spon­soringu Lecha Poz­nań. Mam nadzieję, że będzie to dłu­ga i owoc­na współpraca.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.