02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.9min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Surowa kara dla kibiców Widzewa!

15 tysię­cy zło­tych oraz zakaz wyjaz­du w zor­ga­ni­zowanych gru­pach na cztery najbliższe mecze wyjaz­dowe — taką karą na kibiców Widze­wa Łódź nałożyła dzisi­aj Komis­ja Ligi. Pon­ad­to karą 5 tysię­cy zło­tych ukarany został Lech, którego kibice w trak­cie niedziel­nego meczu naw­iązy­wali do treś­ci antysemickich.

 

Pod­czas spotka­nia 16. kole­j­ki Ekstrak­lasy kibice Widze­wa Łódź pod­palili sza­li­ki, a także krze­seł­ka zna­j­du­jące się w sek­torze goś­ci, a także zapalili race, które po chwili wyrzu­cili w kierunku boiska, a także sek­torów, w których zasi­adali kibice gospo­darzy. Jed­nak już w trak­cie prze­jaz­du ze Starołę­ki na Buł­garską zde­molowali oni kilka­naś­cie auto­busów MPK.

W odpowiedzi na zachowanie kibiców Widze­wa, miejs­cowi fani wznieśli kilkukrot­nie okrzy­ki anty­semic­ki. Komis­ja Ligi ukarała obie drużyny w związku z wydarzeni­a­mi na try­bunach. Szczegól­nie surowa jest kara dla kibiców goś­ci, którzy nie zobaczą wyjaz­dowych meczów swo­jej drużyny z Wisłą Kraków, Polonią Warsza­wa, Śląskiem Wrocław i Legią Warszawa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.