Świeżość, zabawa, spontaniczność!

Świeżość, zabawa, spontaniczność!

Każdy kibic wybier­a­ją­cy się na mecz zas­tanaw­iał się, jak dziś będzie? Co pokażą piłkarze? Nie ma co ukry­wać, że sobot­nia poty­cz­ka była pier­wszym testem wier­noś­ci Lechowi. Przys­zli najwierniejsi, dla których wynik spotka­nia to dru­gorzęd­na sprawa, a najważniejszy jest herb i niebiesko-białe barwy.

Dop­ing pod­czas meczu z byd­goskim Zaw­iszą nie było głównego prowadzącego, zastępował go jeden z bęb­niarzy – spisał się na medal. Dawno w Kotle nie było takiej zabawy, świeżoś­ci i spon­tan­icznoś­ci! Na postawę kiboli Kole­jorza zapewne miał też wpływ wynik meczu, jed­nak nawet przy stanie 2:2, najwierniejsi fani poz­nańskiej drużyny dawali z siebie wszys­tko, by ponieść piłkarzy do zwycięstwa.

W końcu był fun, którego brakowało od daw­na! Było ener­gety­cznie. Momen­ty przy­cisza­nia i coraz, coraz głośniejszego dopin­gowa­nia nakrę­cały pozy­ty­wnie kiboli. Nie zabrakło prób wprowadzenia nowych przyśpiewek, czy też ele­men­tów to dopin­gu. Nie wyszło za pier­wszym razem, ale za drugim była już energia.

Kibice nie poz­wo­lili zaintonować piłkar­zom „Kto wygrał mecz?!” – jed­na wygrana, choć wyso­ka, nic nie zmienia. Kibole zaintonowali „Każdy z nas to wie…” z nadzieję, że piłkarze noszą­cy koszul­ki w niebiesko-białych barwach tez wiedzą, co dla nich się powin­no liczyć.

Chy­ba każdy wychodzą­cy z meczu z Kotła nie może doczekać się środowego spotka­nia. Energii star­czy nam na 3 dni! Do zobaczenia w środę!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress