28.01.2023, g. 01:00
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.37min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sytuacja kadrowa przed meczem z Zawiszą

Sytuacja kadrowa przed meczem z Zawiszą

Lechitów czeka­ją ter­az trzy mecze w prze­ciągu tygod­nia. W sobotę zmierzą się z Zaw­iszą Byd­goszcz, w środę ze Zniczem Pruszków, w niedzielę z warsza­wską Legią.

Wiado­mo, że w dwóch pier­wszych meczach nie wys­tąpi Łukasz Trał­ka. Powo­dem absencji kap­i­tana jest nad­mi­ar żół­tych kartek, który wyk­luczył go z meczu w Ekstrak­lasie, a także z Pucharu Pol­s­ki – Łukasz Trał­ka w wiosen­nych meczach prezen­tował się solid­nie. Oprócz tego, że jest kap­i­tanem, to na boisku jest lid­erem. Zastąpi­e­nie takiej postaci na boisku jest trudne, a w zasadzie niemożli­we, nato­mi­ast po to przys­zli nowi zawod­ni­cy, że będziemy starali się jak najlepiej zni­welować tę stratę – przyz­na­je tren­er Rząsa. – Myślimy o różnym ustaw­ie­niu pod nieobec­ność Łukasza Trał­ki. Jed­nym z pomysłów jest na pewno Arnaud Djoum.

Do pełni sił powraca­ją dwaj Węgrzy. David Hol­man czu­je się już całkiem dobrze, a po groźnie wyglą­da­ją­cym ura­zie Ger­go Lovrenc­sic­sa z meczu z Jagiel­lonią nie ma już śladu – Ger­go Lovrenc­sics trenował dzisi­aj nor­mal­nie. David Hol­man prezen­tu­je się coraz lep­iej na treningach, więc liczymy, że będą brani pod uwagę przy usta­la­niu składu na mecz z Zaw­iszą Bydgoszcz.

Na dzisiejszym treningu zabrakło nato­mi­ast Szy­mona Drew­ni­a­ka – Szymek ma drob­ny uraz, ale mamy nadzieję, że już jutro lub pojutrze będzie z nami trenował.

W piątek rez­er­wy Kole­jorza zmierzą się w Pucharze Pol­s­ki na szczeblu okrę­gowym i bard­zo możli­we, że kilku lechitów z pier­wszej drużyny zagra właśnie tam – Mamy bard­zo sze­roką kadrę, dlat­ego zawod­ni­cy, którzy nie będą brani pod uwagę przy usta­la­niu składu na mecz z Zaw­iszą, możli­we, że zagra­ją. Jeszcze mamy dzień, w którym może­my zade­cy­dować o tym.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.