Sześciu sędziów na Bułgarskej. Bramkowy z Warszawy

Zarząd Kolegium Sędz­iów PZPN pod­jął decyzję o prowadze­niu wybranego meczu pozostałych do zakończenia rundy jesi­en­nej kole­jek przez sześ­ciu sędz­iów. Pier­wszym wydele­gowanym meczem będzie spotkanie  Lech Poz­nań – Legia Warszawa.

Prowadz­ić je będzie Hubert Siejew­icz (Białys­tok), a jego asys­ten­ta­mi Radosław Siej­ka i Kon­rad Sapela (obaj Łódź), dodatkowy­mi asys­ten­ta­mi (tzw. bramkowy­mi) Szy­mon Marcini­ak (Płock) i Paweł Raczkows­ki (Warsza­wa), a tech­nicznym Tomasz Listkiewicz (Warsza­wa).

Na uwagę zasługu­je fakt, że sędziom bramkowym będzie arbiter pochodzą­cy z Warsza­wy — Paweł Raczkows­ki. Podob­nie sędzia tech­niczny — Tomasz Listkiewicz.

Kursy na mecze Lecha

FC Struga - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

17/07/2024 17:00

FC Differdange - Klaksvik

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Dinamo Batumi - Ludogorets

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Petrocub - Ordabasy

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Egnatia Rrogozhinë - Borac Banja Luka

Liga Mistrzów

17/07/2024 21:00

FC Struga - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

17/07/2024 17:00

FC Differdange - Klaksvik

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Dinamo Batumi - Ludogorets

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Petrocub - Ordabasy

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Egnatia Rrogozhinë - Borac Banja Luka

Liga Mistrzów

17/07/2024 21:00

FC Struga - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

17/07/2024 17:00

FC Differdange - Klaksvik

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Dinamo Batumi - Ludogorets

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Petrocub - Ordabasy

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Egnatia Rrogozhinë - Borac Banja Luka

Liga Mistrzów

17/07/2024 21:00

FC Struga - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

17/07/2024 17:00

FC Differdange - Klaksvik

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Dinamo Batumi - Ludogorets

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Petrocub - Ordabasy

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Egnatia Rrogozhinë - Borac Banja Luka

Liga Mistrzów

17/07/2024 21:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 18:00

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 20:30

GKS Katowice - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 14:45

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 17:30

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 20:15

Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 18:00

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 20:30

GKS Katowice - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 14:45

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 17:30

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 20:15

Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 18:00

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 20:30

GKS Katowice - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 14:45

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 17:30

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 20:15

Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 18:00

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 20:30

GKS Katowice - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 14:45

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 17:30

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 20:15

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.