07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.39min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sztab szkoleniowy nie martwi się o nawodnienie piłkarzy

Czwartkowe spotkanie zostanie roze­grane praw­dopodob­nie w bard­zo trud­nych warunk­ach atmos­fer­ycznych. Dzisi­aj w Ałma­cie, gdzie będą lądować Lechi­ci odno­towano blisko 40 stop­ni ciepła. Gra w takich warunk­ach generu­je wiele mikro-prob­lemów. Jed­nym z nich będzie kwes­t­ia odpowied­niego nawod­nienia orga­nizmów zawodników.

Sztab szkole­niowy Lecha nie martwi się jed­nak o nieod­powied­nie przy­go­towanie piłkarzy do gry w takich warunk­ach. — Zda­je­my sobie sprawę, że zawod­ni­cy stracą dużo wody. To ile piją pod­czas tren­ingów, ani to jak będą nawod­nieni nie będzie jed­nak kluc­zowe przy usta­la­niu składu - przyz­na­je Mar­iusz Rumak. — Chce­my jed­nak dobrze się przy­go­tować do sytu­acji, dlat­ego trenu­je­my w dużym upale, aby zobaczyć jak zawod­ni­cy się adop­tu­ją w takich warunk­ach. W Polsce wyglą­da to bard­zo dobrze — dodaje.

Piłkarze jed­nak już od dłuższego cza­su są mon­i­torowani pod wzglę­dem odpowied­niego nawad­ni­a­nia. — Strate­gię nawad­ni­a­nia opra­cow­al­iśmy już wcześniej. Nie może ona doty­czyć jedynie dnia mec­zowego - zwraca uwagę tren­er Lecha. - Nie może­my zro­bić nic więcej. Może­my jedynie przy­go­tować tak­tykę na mecz, ale nie moż­na zakładać wiel­kich rzeczy, bo ryw­al też gra na boisku  będziemy musieli się dos­tosować do tej sytu­acji - kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.