01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-24godz.-36min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Szymon Pawłowski przenosi się do Niecieczy

Szymon Pawłowski przenosi się do Niecieczy

Szy­mon Pawłows­ki najliższy sezon spędzi w Ter­mal­ice Bruk-Bet Nieciecza, jed­nak Lech ma możli­wość skróce­nia wypoży­czenia zimą.

Pawłows­ki do Lecha przyszedł cztery lata temu z Zagłębia Lubin. Kilka­naś­cie dni później, 18. lip­ca zade­bi­u­tował w meczu z Honką pod­czas kwal­i­fikacji do Ligi Europy. Również w lipcu po raz pier­wszy wys­tąpił w lidze jako zawod­nik Kole­jorza. Przez cztery lata gra­jąc przy Buł­garskiej, skrzy­dłowy zdobył mis­tr­zost­wo Pol­s­ki i dwa razy wywal­czył Super­puchar Pol­s­ki. Pawłows­ki w niebiesko-białych barwach zagrał w 153 meczach, strze­la­jąc 27 bramek.

Min­iony sezon nie był udany dla 30-lat­ka. Daleko mu było do dobrej formy, jak wcześniej i częś­ciej niż na boisku, siedzi­ał na ław­ce rez­er­wowych, a pod koniec roz­gry­wek nie łapał się nawet do mec­zowej osiem­nast­ki. W min­ionej kam­panii tylko trzy razy wpisał się na listę str­zleców, a roze­grał 28 spotkań.

Ter­az nowym pra­co­daw­cą Pawłowskiego będzie ekipa z Niecieczy, które szkole­niow­cem jest dobrze znany w Poz­na­niu Mar­iusz Rumak. Szymek z nowym pra­co­daw­cą związał się rocznym kon­trak­tem na zasadzie wypoży­czenia, które może zostać skró­cone zimą. Przy­pom­mi­jmy, że pochodzą­cy z Połczy­na Zdro­ju piłkarz z Lechem zdobył mis­tr­zost­wo Pol­s­ki oraz dwa Superpuchary.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.