T‑Mobile Ekstraklasa bez licencji w grze FIFA 12

Gra kom­put­erowa FIFA 12 to — obok Pro Evo­lu­tion Soc­cer — najlep­szy symu­la­tor pił­ki nożnej. Wiele osób nie może się doczekać kole­jnych edy­cji gry. W tym roku jed­nak na pol­s­kich fanów tej gry kom­put­erowej czeka niemiła niespodzianka.

EA Sports, czyli pro­du­cent gry, nie dogadała się z pol­ską T‑Mobile Ekstrak­lasą i tej ligi nie będzie w nowej FIFIE. Poszło — a jakże — o pieniądze. Jed­nak nie oznacza to braku pol­s­kich klubów w tegorocznej edy­cji gry.

Klu­by z Pol­s­ki zostaną umieszc­zone w tak zwanej Pol­skiej Lidze, jed­nak nazwy nie zespołów będą zmienione. Nie ujrzymy tam Lecha Poz­nań, a klub L. Poz­nań. Dobrą infor­ma­cją jest na pewno fakt, że EA Sports posi­a­da licenc­je na nazwiska zawodników.

Jed­nak wyda­je się, że ten prob­lem da się ominąć. Co roku, do kole­jnych wer­sji, przy­go­towywany jest PL Patch, w którym nie tylko aktu­al­i­zowane są składy drużyn ekstrak­la­sowych, a także dodawana jest 1.Liga oraz Puchar Pol­s­ki. Pewnie podob­nie będzie i tym razem. Na to liczymy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress