Telichowski: Lech pokazał nam miejsce w szeregu

Telichowski: Lech pokazał nam miejsce w szeregu

Błażej Telichows­ki swo­je pier­wsze kro­ki w dorosłej piłce nożnej staw­iał właśnie w Lechu Poz­nań. Wczo­raj po raz kole­jny miał okazję zagrać prze­ciw swo­je­mu byłe­mu klubowi. Nieste­ty jego zespół prze­grał aż 0:5.

Do tej pory bełcha­tows­ka ekipa straciła zaled­wie cztery bram­ki w dziesię­ciu spotka­ni­ach, wczo­raj do tego bilan­su dopisali pięć goli – Po takim meczu ciężko powiedzieć coś dobrego. Postawę w tym meczu moż­na skwitować jed­nym słowem – trage­dia. Taka poraż­ka boli, ale myślę, że nam się przy­da i wyciąg­niemy z niej wnios­ki. Lech pokazał nam miejsce w szeregu, przekon­al­iśmy się ile czeka nas jeszcze pra­cy. To co pokaza­l­iśmy było o dwie albo trzy klasy niżej od tego, co grał prze­ci­wnik – powiedzi­ał Telichowski.

Druży­na z Bełcha­towa w tym sezonie słynęła ze szczel­nej ofen­sy­wy, ale jak twierdzi były piłkarz Podbeskidzia za stratę pię­ciu bramek odpowiedzial­ny jest cały zespół – Zawsze wszyscy pra­cow­al­iśmy na to, żeby nie tracić gola, tak całą drużyną zapra­cow­al­iśmy na wysok­ie zwycięst­wo Lecha – dodaje.

Jak przyz­na­je piłkarz beni­amin­ka ekstrak­lasy, w jego zes­pole zabrakło kogoś, kto wziął­by ciężar gry na swo­je bar­ki i poprowadz­ił GKS do zwycięst­wa – Nie było niko­go, kto wziął­by grę na siebie. Nikt nie pomógł i takie są tego skutki.

Podopieczni tren­era Kiere­sia byli uważani za rewelację roz­gry­wek. Czy tak wyso­ka poraż­ka nie podłamie piłkarzy GKSu? – Jadać tutaj, nie myśleliśmy, że prze­gramy w takim sto­sunku. Ja już jestem doświad­c­zonym zawod­nikiem, mam za sobą takie poraż­ki i myślę, że ten wynik nas nie złamie – twierdzi Telichowski.

Ter­az w lidze czeka nas prz­er­wa na reprezen­tację. Do wal­ki o ligowe punk­ty zespół z Bełcha­towa wró­ci 20. październi­ka, kiedy zmierzą się z byd­goskim Zaw­iszą – Ter­az przed nami dwa tygod­nie prz­er­wy, ale i też dużo pra­cy, by wygrać z Zaw­iszą. Początek sezonu nam wyszedł, ale mecz z Lechem pokazał ile nam jeszcze braku­je. Potrze­bu­je­my tej prz­er­wy, a potem będzie dobrze – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress