01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-20godz.-35min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teo” się doczekał

teodorczyk teo lukasz404 min­u­ty na swo­ją pier­wszą bramkę w barwach Lecha czekał Łukasz Teodor­czyk. I udało się. Napast­nik “Kole­jorza” god­nie zastąpił Bar­tosza Ślusarskiego, a jego trafie­nie zade­cy­dowało o zdoby­ciu przez gospo­darzy trzech punktów.

- Dla niego to był bard­zo ważny gol. Takie rzeczy pod­noszą na duchu, doda­ją wiary i są ważne psy­chicznie. To pier­wsza bram­ka, przy dużej licznie kibiców, do tego ład­na. Bard­zo ważne wydarze­nie dla Łukasza — mówił po meczu Mar­iusz Rumak.

Teodor­czyk po zdoby­ciu gola pobiegł w kierunku ław­ki rez­er­wowych. — Przy­biegł do zespołu, bo razem jako druży­na chce­my wygry­wać. Pod­szedł też do Pio­tra, bo dużo z nim ostat­nio roz­maw­ia, a ja stanąłem mu na drodze, mach­nąłem pal­cem, to pod­szedł zapy­tać o co mi chodzi - żar­tował po spotka­niu tren­er Lecha.

Zdaniem szkole­niow­ca “Kole­jorza” bard­zo ważne była nie tylko bram­ka, ale również ten czas, w którym zawod­nik nie strze­lał gola. — Starałem się z nim dużo roz­maw­iać. Młodym zawod­nikom trze­ba poma­gać i kierować nimi. Chci­ałem go pod­nieść na duchu - przyz­nał opiekun Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.