01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.8min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teo” się doczekał

teodorczyk teo lukasz404 min­u­ty na swo­ją pier­wszą bramkę w barwach Lecha czekał Łukasz Teodor­czyk. I udało się. Napast­nik “Kole­jorza” god­nie zastąpił Bar­tosza Ślusarskiego, a jego trafie­nie zade­cy­dowało o zdoby­ciu przez gospo­darzy trzech punktów.

- Dla niego to był bard­zo ważny gol. Takie rzeczy pod­noszą na duchu, doda­ją wiary i są ważne psy­chicznie. To pier­wsza bram­ka, przy dużej licznie kibiców, do tego ład­na. Bard­zo ważne wydarze­nie dla Łukasza — mówił po meczu Mar­iusz Rumak.

Teodor­czyk po zdoby­ciu gola pobiegł w kierunku ław­ki rez­er­wowych. — Przy­biegł do zespołu, bo razem jako druży­na chce­my wygry­wać. Pod­szedł też do Pio­tra, bo dużo z nim ostat­nio roz­maw­ia, a ja stanąłem mu na drodze, mach­nąłem pal­cem, to pod­szedł zapy­tać o co mi chodzi - żar­tował po spotka­niu tren­er Lecha.

Zdaniem szkole­niow­ca “Kole­jorza” bard­zo ważne była nie tylko bram­ka, ale również ten czas, w którym zawod­nik nie strze­lał gola. — Starałem się z nim dużo roz­maw­iać. Młodym zawod­nikom trze­ba poma­gać i kierować nimi. Chci­ałem go pod­nieść na duchu - przyz­nał opiekun Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.