02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.57min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk: Brakowało skuteczności

Teodorczyk: Brakowało skuteczności

W hicie Ekstrak­lasy Lech Poz­nań prze­grał przy Łazienkowskiej, jed­ną bramką, wokół której mnóst­wo speku­lacji. Jak spotkanie oce­nia Łukasz Teodor­czyk, który od kilku kole­jek ma prob­lem z wpisaniem się na listę strzelców.

Legia miała dobre otwar­cie meczu. Później zespól z Warsza­wy nie zagrał dobrego spotka­nia. Legion­iś­ci w drugiej połowie prak­ty­cznie nie ist­nieli - Po stra­conej bram­ce byliśmy lep­si. Brakowało skutecznoś­ci – przyz­nał napast­nik Kolejorza.

Ubiegłoroczny Mis­trz Pol­s­ki w poprzed­nich kole­jkach nie imponował for­mą. Lechi­ci z kolei w meczu z Lechią zagrali dobry fut­bol. Legia zaskoczyła czymś goś­ci? — Tak naprawdę Legia niczym nas nie zaskoczyła. Tam chy­ba był jeszcze faul na Kamyku, ale pozostaw­iamy do oce­ny sędziemu. Prze­gral­iśmy mecz, nic więcej nie mogę powiedzieć – dodał Teodorczyk.

Teo” miał kil­ka okazji, by pokon­ać Dusana Kuci­a­ka. Nieste­ty, napast­nikowi brakowało pre­cyzji i skutecznoś­ci — Nie wiem. Miałem kilka­naś­cie strza­łów z trzech metrów... — przyznał.

Przed lechi­ta­mi mecz z Jagiel­lonią. W Białym­stoku „Jaga” wygrała spotkanie 2:0. W niedziel­nym meczu z Górnikiem piłkarze pokaza­li, że mają sil­ny charak­ter i do ostat­nich min­ut będą wal­czyć o cho­ci­aż­by punkt — Musimy wygrać to spotkanie – zakończył Teodorczyk.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.