07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.8min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk: Chcę się pokazać z jak najlepszej strony

Teodorczyk: Chcę się pokazać z jak najlepszej strony

We wczo­ra­jszym meczu kibice poz­nańskiego Lecha przeżyli ist­ną wojnę ner­wów. Po raz kole­jny lechi­ci potrafili się pod­nieść z nieko­rzyst­nego wyniku –  Pod­nieśliśmy się w ciężkiej sytu­acji, ale drużynę poz­na­je się po tym jak kończy. Zdołal­iśmy doprowadz­ić do remisu, potem dołożyliśmy jeszcze dwie bram­ki i zwyciężyliśmy. – mówi po meczu Teodorczyk

Młody napast­nik nie ukry­wa, że bard­zo się cieszy z fak­tu, że tren­er Nawał­ka powołał go do reprezen­tacji – Na pewno się cieszę, oczy­wiś­cie gra z orłem na pier­si jest najważniejsza. O tym się marzy od najmłod­szych lat. Jestem mile zaskoc­zony i chcę się pokazać z jak najlep­szej strony .

Pop­u­larny Teo debi­ut w kadrze ma już za sobą. Miało to miejsce w meczu z Rumu­nią, który jed­nak nie został uznany – Mecz uznany nie został, ale ja strzeliłem te bram­ki i tego już mi nikt nie zabierze. Byłem tam, strzeliłem dwie bram­ki i nikt mi tego nie zabierze. Bramkę w meczu ofic­jal­nym Teodor­czyk zdobył jed­nak w meczu z San Mari­no – Ter­az dwa kole­jne mecze przed nami i mam nadzieję, że dostanę szan­sę wys­tępu i być może też uda mi się strzelić bramkę.

Sądzę, że tren­er Nawał­ka jak był trenerem Górni­ka to obser­wował ekstrak­lasę i gdzieś miał swo­ją wiz­ję i się okaże czy będę do niej pasować, a ja ze swo­je strony zro­bię wszys­tko, aby pokazać się z jak najlep­szej strony.

Jak przyz­na­je Teodor­czyk, wcześniej nie miał żad­nego kon­tak­tu z trenerem Nawałką i ter­az będzie to na pewno nowe doświad­cze­nie – To będzie pier­wszy raz. Nie miałem nigdy sty­cznoś­ci z trenerem Nawałką poza mecza­mi z Górnikiem. Na pewno to będzie jakieś kole­jne doświad­cze­nie. Jest tam Robert, od którego moż­na się wiele nauczyć i to będzie też nau­ka dla mnie.

Pola­cy jeden mecz zagra­ją u siebie, co bard­zo cieszy młodego napast­ni­ka. Na dodatek w kadrze zna­j­du­je się kilku piłkarzy, z który­mi Teodor­czyk grał przez kil­ka ostat­nich sezonów – Gramy u siebie, więc na pewno będzie lep­iej, swo­bod­niej.  Jest Tomek Hoło­ta, z którym grałem w Polonii i kadrze młodzieżowej. Jest Tomek Jodłowiec, Tomek Brzys­ki więc nie będzie to nic nowego. Z inny­mi chłopaka­mi byłem już na kadrze, też się znamy i nie będzie żad­nych prob­lemów komunikacyjnych.

W ostat­nich meczach Teodor­czyk reg­u­larnie zdoby­wa bram­ki dla poz­nańskiego zespołu, ale taka jest jego rola – Napast­ni­ka rozlicza się z bramek i każdy na pewno na to patrzy. Taki jest też cel, powołu­je się napast­ni­ka, żeby strze­lał bram­ki dla kadry. – kończy z uśmiechem Teo

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.