01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.59min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk: Muszę jeszcze czekać na pierwszą bramkę

lukasz teodorczyk gks belchatow- Wyda­je mi się, że już po pier­wszej bram­ce kon­trolowal­iśmy prze­bieg meczu. Były momen­ty, kiedy Pogoń poczuła, że może coś zdzi­ałać, ale pokaza­l­iśmy, że łat­wo skóry nie odd­amy — mówi po meczu Łukasz Teodor­czyk. Poniżej wywiad z napast­nikiem Lecha Poznań.

Nie przeszkadza­ły Wam śnież­ki rzu­cane przez kibiców Pogo­ni? Nie depry­mowały te prz­er­wy w grze?

Łukasz Teodor­czyk: - Szko­da było mi jedynie chłopaków od podawa­nia piłek. Na nas nie zro­biło to więk­szego wraże­nia. Mecze to dla kibiców świę­ta i muszą  się baw­ić. Zro­bili to na swój sposób.

Może­cie być zad­owoleni ze swo­jej gry, bo byliś­cie dzisi­aj dużo lep­si od gospodarzy.

- Zro­bil­iśmy swo­je na boisku, wygral­iśmy ten mecz. Nic, tylko się cieszyć z tych trzech punk­tów. Ter­az trze­ba jedynie popraw­ić grę u siebie.

Obroń­cy postaw­ili tobie trudne warun­ki, ale w grze kon­tak­towej nie pozostawałeś im dłużny.

- Na środ­ku obrony była twar­da rywal­iza­c­ja. Obroń­cy Pogo­ni pod­wa­jali mnie. Szczegól­nie ciężko było w powi­etrzu, ale gdy pił­ka była na zie­mi, to oni mieli więk­sze prob­le­my. Odczułem ich twardą grę na sobie, ale pił­ka noż­na to męs­ki sport.

Odetch­nęliś­cie z ulgą po drugiej bram­ce? Wtedy już chy­ba mieliś­cie spotkanie pod kontrolą.

- Wyda­je mi się, że już po pier­wszej bram­ce kon­trolowal­iśmy prze­bieg meczu. Były momen­ty, kiedy Pogoń poczuła, że może coś zdzi­ałać, ale pokaza­l­iśmy, że łat­wo skóry nie odd­amy. Strzelil­iśmy drugą i zasłuże­nie zdobyliśmy trzy punkty.

Jeszcze w drugiej połowie mieliś­cie kil­ka okazji do pod­wyższenia prowadzenia. Wtedy zwycięst­wo mogło­by być jeszcze bardziej efektowne.

- Szko­da, że kil­ka razy byłem na spalonym. Fak­ty­cznie, mogliśmy jeszcze więcej namieszać. Byliśmy groźni w kon­trataku, cho­ci­aż w grze pozy­cyjnej też wyglą­dało to nieźle.

Jeszcze zan­im Marcin zdobył pier­wszą bramkę, ty sam mogłeś zdobyć gola.

- Miałem dobrą okazję, ale niewiele zabrakło. Nieste­ty, pił­ka odbiła się od słup­ka i muszę jeszcze czekać na swo­ją pier­wszą bramkę.

Strze­lasz w reprezen­tacji, zdobyłeś gole z Rumu­nią, ostat­nio z  San Mari­no. Pora na bram­ki w klu­bie, bo za chwilę zacznie się odliczanie min­ut bez zdobytego gola.

- To Pana opinia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.