01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.21godz.3min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk oficjalnie zaprezentowany

teodorczyk rumak rutkowski transferDzisi­aj w siedz­i­bie klubu przy ul. Buł­garskiej zaprezen­towano nowego piłkarza Lecha Poz­nań, Łukasza Teodor­czy­ka. Młody napast­nik swój kon­trakt z “Kole­jorzem” pod­pisał już w sty­czniu, jed­nak wczo­raj sfi­nal­i­zowano jego trans­fer defin­i­ty­wny do stol­i­cy Wielkopol­s­ki już zimą.

Piotr Rutkows­ki (dyrek­tor ds. sportu): - Cieszymy się, że Łukasz dołączy do nas już ter­az. Myślę, że warto było czekać na tego zawod­ni­ka. To typ piłkarza, którego chcieliśmy mieć i mam nadzieję, że będzie rozwi­jał się w taki sam sposób jak Lewandows­ki i Rud­nevs. Ten trans­fer to nie jest odpowiedź na dzi­ała­nia Legii. Wios­ną okaże się, jak one wpłyną na ich grę. Podob­nie będzie z naszy­mi trans­fera­mi. My mamy włas­ny pomysł na rozwój. Nie intere­su­je nas konkurenc­ja. Chce­my real­i­zować własne plany.

Mar­iusz Rumak (tren­er Lecha): - To czwarty napast­nik w zes­pole, a który będzie pier­wszym pokaże boisko. Nie ma hier­ar­chii zawod­ników w drużynie. Cieszę się, że do nas dołączył, to był najwyższy czas na to, aby przeprowadz­ić ten trans­fer. Śledz­iłem doko­na­nia Łukasza w sparingach, byliśmy w stałym kon­tak­cie. Wierzę, że wspól­nie uda nam się zre­al­i­zować cel, jaki sobie założyliśmy.

Łukasz Teodor­czyk (napast­nik):  Cieszę się, że dołączyłem do Lecha już ter­az. Lep­iej późno, niż wcale. Czekałem na zakończe­nie się spraw związanych z trans­fer­em. Ter­az będę chci­ał jak najszy­b­ciej pokazać swo­je umiejęt­noś­ci. Nie zagrałem w żad­nym sparingu, ale myślę, że nie będzie to miało więk­szego znaczenia. Rozważa­jąc ten trans­fer brałem pod uwagę, to gdzie są ter­az moi poprzed­ni­cy i to jaką robią furorę na zachodzie. Trze­ba się rozwi­jać, ale do tego jest praca.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.