11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.8godz.8min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk oficjalnie zaprezentowany

teodorczyk rumak rutkowski transferDzisi­aj w siedz­i­bie klubu przy ul. Buł­garskiej zaprezen­towano nowego piłkarza Lecha Poz­nań, Łukasza Teodor­czy­ka. Młody napast­nik swój kon­trakt z “Kole­jorzem” pod­pisał już w sty­czniu, jed­nak wczo­raj sfi­nal­i­zowano jego trans­fer defin­i­ty­wny do stol­i­cy Wielkopol­s­ki już zimą.

Piotr Rutkows­ki (dyrek­tor ds. sportu): - Cieszymy się, że Łukasz dołączy do nas już ter­az. Myślę, że warto było czekać na tego zawod­ni­ka. To typ piłkarza, którego chcieliśmy mieć i mam nadzieję, że będzie rozwi­jał się w taki sam sposób jak Lewandows­ki i Rud­nevs. Ten trans­fer to nie jest odpowiedź na dzi­ała­nia Legii. Wios­ną okaże się, jak one wpłyną na ich grę. Podob­nie będzie z naszy­mi trans­fera­mi. My mamy włas­ny pomysł na rozwój. Nie intere­su­je nas konkurenc­ja. Chce­my real­i­zować własne plany.

Mar­iusz Rumak (tren­er Lecha): - To czwarty napast­nik w zes­pole, a który będzie pier­wszym pokaże boisko. Nie ma hier­ar­chii zawod­ników w drużynie. Cieszę się, że do nas dołączył, to był najwyższy czas na to, aby przeprowadz­ić ten trans­fer. Śledz­iłem doko­na­nia Łukasza w sparingach, byliśmy w stałym kon­tak­cie. Wierzę, że wspól­nie uda nam się zre­al­i­zować cel, jaki sobie założyliśmy.

Łukasz Teodor­czyk (napast­nik):  Cieszę się, że dołączyłem do Lecha już ter­az. Lep­iej późno, niż wcale. Czekałem na zakończe­nie się spraw związanych z trans­fer­em. Ter­az będę chci­ał jak najszy­b­ciej pokazać swo­je umiejęt­noś­ci. Nie zagrałem w żad­nym sparingu, ale myślę, że nie będzie to miało więk­szego znaczenia. Rozważa­jąc ten trans­fer brałem pod uwagę, to gdzie są ter­az moi poprzed­ni­cy i to jaką robią furorę na zachodzie. Trze­ba się rozwi­jać, ale do tego jest praca.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.