01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.29min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk opuszcza polską ekstraklasę

Teodorczyk opuszcza polską ekstraklasę

Nie zobaczymy już na boiskach ekstrak­lasy Łukasza Teodor­czy­ka. Pop­u­larny Teo zmienia bar­wy klubowe. Ter­az będzie strze­lać gole dla ukraińskiego Dyna­ma Kijów.

Seniorską kari­erę Teo zaczy­nał w Polonii Warsza­wa, gdzie w trzech sezonach udało mu się strzelić 9 bramek. W połowie sty­cz­nia 2013 pod­pisał kon­trakt z Lechem Poz­nań i mimo wcześniejszych ustaleń (umowa miała wejść w życie 1.lipca) piłkarz klub wzmoc­nił jeszcze wiosną.

Początków w Lechu nie miał łatwych, bowiem udało mu się strzelić tylko jed­ną bramkę, w wygranym 1:0 meczu z Wisłą Kraków. Ubiegły sezon dla reprezen­tan­ta Pol­s­ki był już znacznie lep­szy. W ekstrak­lasie strzelił 20 bramek i do samego koń­ca wal­czył o tytuł króla strzel­ców. Ostate­cznie prze­grał z Mar­co Paixao i Marcin­em Robakiem. Łącznie w sezonie 2013/2014 Teodor­czyk strzelił 24 bramki.

Nie­ofic­jal­nie wiado­mo, ze kwo­ta za która Teodor­czyk ode­jdzie to 4 mln euro, a umowa ma zostać pod­pisana na pięć lat.

Łukas­zowi dzięku­je­my za zaan­gażowanie, bram­ki, które strze­lał dla Kole­jorza i życzymy powodzenia w nowym klubie 🙂

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.