07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.44min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk: Warto grać w piłkę dla takich meczów

Teodorczyk: Warto grać w piłkę dla takich meczów

Łukasz Teodor­czyk jest najskuteczniejszym strzel­cem w poz­nańskiej drużynie. Napast­nik Kole­jorza nie dołożył jed­nak w meczu z Legią kole­jnej bramkowej zdobyczy.

Mecz z Legią był spotkaniem zapowiadanym jako coś więcej niż o trzy punk­ty. Na boisku obie drużyny wal­czyły ze sobą. Hit kole­j­ki nie okazał się total­ną klapą - Na pewno jest niedosyt, bo chcieliśmy wygrać, ale wyda­je się, że remis jest spraw­iedli­wi. Jeden punkt został w Poz­na­niu – powiedzi­ał po spotka­niu Teodorczyk.

Dru­ga połowa rozpoczęła się fatal­nie dla poz­na­ni­aków. W 47 min­u­cie zamieszanie pod bramką Gos­tom­skiego wyko­rzys­tali legion­iś­ci i wyprowadzili „Wojskowych” na prowadze­nie. Kole­jorz szy­bko się otrząs­nął i po trzech min­u­tach przy Buł­garskiej był już remis — Legia zdobyła bramkę po stałym frag­men­cie gry. Ciężko na gorą­co coś o tym powiedzieć, nie widzi­ałem powtór­ki. Na anal­izy przyjdzie czas. Szy­bko się pod­nieśliśmy. Zdołal­iśmy wyrów­nać. Później mieliśmy jeszcze swo­je okaz­je. Podob­nie jak Legia. Mecz mógł się podobać. Było dużo sytu­acji – kon­tynu­u­je napastnik.

Teodor­czyk miał także kil­ka dogod­nych okazji, by zagroz­ić bram­ce Ska­by. Jed­nak żad­nej z nich nie wyko­rzys­tał – Sam miałem trzy „set­ki”. Jed­ną na pustą bramkę, ale nie udało mi się strzelić. Nic na to nie poradzę – komen­tu­je na gorą­co lechita.

Przed podopieczny­mi tren­era Ruma­ka ter­az piłkars­ki „mara­ton”. W czwartek poz­na­ni­a­cy zmierzą się na wyjeździe z Jagiel­lonią, w niedzielę roze­gra­ją poje­dynek na włas­nym tere­nie z Górnikiem, w środę rywal­i­zować będą w Pucharze Pol­s­ki z Miedz­ią Leg­ni­ca, a 9 listopa­da rozpocznie się run­da wiosen­na Ekstrak­lasy i do Poz­na­nia przy­jedzie druży­na z Chor­zowa – Zawsze myślimy o każdym kole­jnym meczu. Trze­ba robić małe kro­ki. Ter­az tylko będziemy przy­go­towywać się do meczu z Jagiel­lonią – doda­je były gracz Polonii Warszawa.

Kibice przy Buł­garskiej nie zaw­iedli. Na try­bunach panował zapowiadany przed meczem chaos – Przy takich kibi­cach chce się grać. Takich pub­licznoś­ci w Ekstrak­lasie jest niewiele. Warto grać w piłkę dla takich meczów — kończy Teodorczyk.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.