Terminarz rozgrywek

Znamy już ter­mi­narz roz­gry­wek na sezon 2011/2012. Depar­ta­ment Logisty­ki Roz­gry­wek Ekstrak­lasy przed­staw­ił już jego ostate­czną wer­sję. W wyniku ustaleń pomiędzy Ekstrak­lasą SA i PZPN-em ostat­nia kole­j­ka sezonu odbędzie się nie 12 maja, a 6 maja 2012 roku.

Ter­mi­narz Ekstrak­lasy na sezon 2011/12:

1. kole­j­ka (29. lip­ca — 1. sierpnia)

Widzew Łódź — Wisła Kraków
Ruch Chorzów — GKS Bełchatów
Legia Warsza­wa — Zagłę­bie Lubin
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Jagiel­lonia Białystok
ŁKS Łódź — Lech Poznań
Lechia Gdańsk — Polo­nia Warszawa
Śląsk Wrocław — Górnik Zabrze
Cra­covia — Korona Kielce

2. kole­j­ka (5–8. sierpnia)

Jagiel­lonia Białys­tok — Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław — ŁKS Łódź
Cra­covia — Legia Warszawa
Korona Kielce — Ruch Chorzów
Górnik Zabrze — Widzew Łódź
Polo­nia Warsza­wa — Wisła Kraków
Zagłę­bie Lubin — Lech Poznań
GKS Bełchatów — Podbeskidzie Bielsko-Biała

3. kole­j­ka (12–15. sierpnia)

Wisła Kraków — Zagłę­bie Lubin
Ruch Chorzów — Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk — Cracovia
Jagiel­lonia Białys­tok — Korona Kielce
Legia Warsza­wa — Górnik Zabrze
GKS Bełchatów — Lech Poznań
ŁKS Łódź — Polo­nia Warszawa
Podbeskidzie Biel­sko Biała — Widzew Łódź

4. kole­j­ka (19–22. sierpnia)

Zagłę­bie Lubin — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze — GKS Bełchatów
Korona Kielce — Wisła Kraków
Widzew Łódź — Polo­nia Warszawa
Lech Poz­nań — Ruch Chorzów
Legia Warsza­wa — Śląsk Wrocław
Jagiel­lonia Białys­tok — Cracovia
Lechia Gdańsk — ŁKS Łódź

5. kole­j­ka (26–29. sierpnia)

Zagłę­bie Lubin — Cracovia
Polo­nia Warsza­wa — GKS Bełchatów
Wisła Kraków — Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław — Widzew Łódź
Ruch Chorzów — Jagiel­lonia Białystok
ŁKS Łódź — Legia Warszawa<
Górnik Zabrze — Lech Poznań
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Korona Kielce

6. kole­j­ka (9–12. września)

Ruch Chorzów — Zagłę­bie Lubin
GKS Bełchatów — Widzew Łódź
Cra­covia — ŁKS Łódź
Korona Kielce — Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk — Górnik Zabrze
Jagiel­lonia Białys­tok — Polo­nia Warszawa
Lech Poz­nań — Wisła Kraków
Legia Warsza­wa — Podbeskidzie Bielsko-Biała

7. kole­j­ka (16–19. września)

Wisła Kraków — GKS Bełchatów
Widzew Łódź — Zagłę­bie Lubin
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Ruch Chorzów
Polo­nia Warsza­wa — Legia Warszawa
Lech Poz­nań — Jagiel­lonia Białystok
ŁKS Łódź — Górnik Zabrze
Korona Kielce — Lechia Gdańsk
Cra­covia — Śląsk Wrocław

8. kole­j­ka (23–26. września)

Zagłę­bie Lubin — ŁKS Łódź
GKS Bełchatów — Legia Warszawa
Wisła Kraków — Ruch Chorzów
Widzew Łódź — Jagiel­lonia Białystok
Górnik Zabrze — Cracovia
Polo­nia Warsza­wa — Korona Kielce
Śląsk Wrocław — Lech Poznań
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Lechia Gdańsk

9. kole­j­ka (30. wrześ­nia — 3. października)

Ruch Chorzów — Widzew Łódź
Legia Warsza­wa — Wisła Kraków
Jagiel­lonia Białys­tok — Zagłę­bie Lubin
ŁKS Łódź — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk — GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław — Polo­nia Warszawa
Cra­covia — Lech Poznań
Korona Kielce — Górnik Zabrze

10. kole­j­ka (14–17. października)

Zagłę­bie Lubin — Lechia Gdańsk
GKS Bełchatów — Śląsk Wrocław
Wisła Kraków — Jagiel­lonia Białystok
Widzew Łódź — ŁKS Łódź
Ruch Chorzów — Legia Warszawa
Polo­nia Warsza­wa — Górnik Zabrze
Lech Poz­nań — Korona Kielce
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Cracovia

11. kole­j­ka (21–24. października)

Legia Warsza­wa — Widzew Łódź
Jagiel­lonia Białys­tok — GKS Bełchatów
ŁKS Łódź — Wisła Kraków
Lechia Gdańsk — Lech Poznań
Śląsk Wrocław — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Cra­covia — Polo­nia Warszawa
Zagłę­bie Lubin — Korona Kielce
Górnik Zabrze — Ruch Chorzów

12. kole­j­ka (28–31. października)

GKS Bełchatów — Zagłę­bie Lubin
Wisła Kraków — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź — Cracovia
Ruch Chorzów — Polo­nia Warszawa
Lech Poz­nań — Legia Warszawa
Górnik Zabrze — Jagiel­lonia Białystok
Korona Kielce — ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław — Lechia Gdańsk

13. kole­j­ka (4–7. listopada)

Jagiel­lonia Białys­tok — Legia Warszawa
ŁKS Łódź — Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk — Widzew Łódź
Zagłę­bie Lubin — Śląsk Wrocław
Cra­covia — Wisła Kraków
Korona Kielce — GKS Bełchatów
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Górnik Zabrze
Polo­nia Warsza­wa — Lech Poznań

14. kole­j­ka (18–21. listopada)

Zagłę­bie Lubin — Polo­nia Warszawa
GKS Bełchatów — ŁKS Łódź
Wisła Kraków — Górnik Zabrze
Widzew Łódź — Korona Kielce
Ruch Chorzów — Cracovia
Legia Warsza­wa — Lechia Gdańsk
Jagiel­lonia Białys­tok — Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Lech Poznań

15. kole­j­ka (25–28. listopada)

ŁKS Łódź — Jagiel­lonia Białystok
Lechia Gdańsk — Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław — Wisła Kraków
Cra­covia — GKS Bełchatów
Korona Kielce — Legia Warszawa
Górnik Zabrze — Zagłę­bie Lubin
Polo­nia Warsza­wa — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poz­nań — Widzew Łódź

16. kole­j­ka (2–5. grudnia)

Wisła Kraków — Widzew Łódź
GKS Bełchatów — Ruch Chorzów
Zagłę­bie Lubin — Legia Warszawa
Jagiel­lonia Białys­tok — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poz­nań — ŁKS Łódź
Polo­nia Warsza­wa — Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze — Śląsk Wrocław
Korona Kielce — Cracovia

17. kole­j­ka (9–12. grudnia)

Lechia Gdańsk — Jagiel­lonia Białystok
ŁKS Łódź — Śląsk Wrocław
Legia Warsza­wa — Cracovia
Ruch Chorzów — Korona Kielce
Widzew Łódź — Górnik Zabrze
Wisła Kraków — Polo­nia Warszawa
Lech Poz­nań — Zagłę­bie Lubin
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — GKS Bełchatów

18. kole­j­ka (17–20. lutego)

Zagłę­bie Lubin — Wisła Kraków
Śląsk Wrocław — Ruch Chorzów
Cra­covia — Lechia Gdańsk
Korona Kielce — Jagiel­lonia Białystok
Górnik Zabrze — Legia Warszawa
Lech Poz­nań — GKS Bełchatów
Polo­nia Warsza­wa — ŁKS Łódź
Widzew Łódź — Podbeskidzie Biel­sko Biała

19. kole­j­ka (14–17. lutego)

Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Zagłę­bie Lubin
GKS Bełchatów — Górnik Zabrze
Wisła Kraków — Korona Kielce
Polo­nia Warsza­wa Widzew Łódź
Ruch Chorzów — Lech Poznań
Śląsk Wrocław — Legia Warszawa
Cra­covia — Jagiel­lonia Białystok
ŁKS Łódź — Lechia Gdańsk

20. kole­j­ka (2–5. marca)

Cra­covia — Zagłę­bie Lubin
GKS Bełchatów — Polo­nia Warszawa
Lechia Gdańsk — Wisła Kraków
Widzew Łódź — Śląsk Wrocław
Jagiel­lonia Białys­tok — Ruch Chorzów
Legia Warsza­wa — ŁKS Łódź
Lech Poz­nań — Górnik Zabrze
Korona Kielce — Podbeskidzie Bielsko-Biała

21. kole­j­ka (9–12. marca)

Zagłę­bie Lubin — Ruch Chorzów
Widzew Łódź — GKS Bełchatów
ŁKS Łódź — Cracovia
Śląsk Wrocław — Korona Kielce
Górnik Zabrze — Lechia Gdańsk
Polo­nia Warsza­wa — Jagiel­lonia Białystok
Wisła Kraków — Lech Poznań
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Legia Warszawa

22. kole­j­ka (16–19. marca)

GKS Bełchatów — Wisła Kraków
Zagłę­bie Lubin — Widzew Łódź
Ruch Chorzów — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warsza­wa — Polo­nia Warszawa
Jagiel­lonia Białys­tok — Lech Poznań
Górnik Zabrze — ŁKS Łódź
Korona Kielce — Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław — Cracovia

23. kole­j­ka (23–26. marca)

ŁKS Łódź — Zagłę­bie Lubin
Legia Warsza­wa — GKS Bełchatów
Ruch Chorzów — Wisła Kraków
Jagiel­lonia Białys­tok — Widzew Łódź
Cra­covia — Górnik Zabrze
Korona Kielce — Polo­nia Warszawa
Lech Poz­nań — Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk — Podbeskidzie Bielsko-Biała

24. kole­j­ka (30. mar­ca — 2. kwietnia)

Widzew Łódź — Ruch Chorzów
Wisła Kraków — Legia Warszawa
Zagłę­bie Lubin — Jagiel­lonia Białystok
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — ŁKS Łódź
GKS Bełchatów — Lechia Gdańsk
Polo­nia Warsza­wa — Śląsk Wrocław
Lech Poz­nań — Cracovia
Górnik Zabrze — Korona Kielce

25. kole­j­ka (6–9. kwietnia)

Lechia Gdańsk — Zagłę­bie Lubin
Śląsk Wrocław — GKS Bełchatów
Jagiel­lonia Białys­tok — Wisła Kraków
ŁKS Łódź — Widzew Łódź
Legia Warsza­wa — Ruch Chorzów
Górnik Zabrze — Polo­nia Warszawa
Korona Kielce — Lech Poznań
Cra­covia — Podbeskidzie Bielsko-Biała

26. kole­j­ka (13–16. kwietnia)

Widzew Łódź — Legia Warszawa
GKS Bełchatów — Jagiel­lonia Białystok
Wisła Kraków — ŁKS Łódź
Lech Poz­nań — Lechia Gdańsk
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Śląsk Wrocław
Polo­nia Warsza­wa — Cracovia
Korona Kielce — Zagłę­bie Lubin
Ruch Chorzów — Górnik Zabrze

27. kole­j­ka (20–23. kwietnia)

Zagłę­bie Lubin — GKS Bełchatów
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Wisła Kraków
Cra­covia — Widzew Łódź
Polo­nia Warsza­wa — Ruch Chorzów
Legia Warsza­wa — Lech Poznań
Jagiel­lonia Białys­tok — Górnik Zabrze
ŁKS Łódź — Korona Kielce
Lechia Gdańsk — Śląsk Wrocław

28. kole­j­ka (27–30. kwietnia)

Legia Warsza­wa — Jagiel­lonia Białystok
Ruch Chorzów — ŁKS Łódź
Widzew Łódź — Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław — Zagłę­bie Lubin
Wisła Kraków — Cracovia
GKS Bełchatów — Korona Kielce
Górnik Zabrze — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poz­nań — Polo­nia Warszawa

29. kole­j­ka (3. maja)

Polo­nia Warsza­wa — Zagłę­bie Lubin
ŁKS Łódź — GKS Bełchatów
Górnik Zabrze — Wisła Kraków
Korona Kielce — Widzew Łódź
Cra­covia — Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk — Legia Warszawa
Śląsk Wrocław — Jagiel­lonia Białystok
Lech Poz­nań — Podbeskidzie Bielsko-Biała

30. kole­j­ka (6. maja)

Jagiel­lonia Białys­tok — ŁKS Łódź
Ruch Chorzów — Lechia Gdańsk
Wisła Kraków — Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów — Cracovia
Legia Warsza­wa — Korona Kielce
Zagłę­bie Lubin — Górnik Zabrze
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Polo­nia Warszawa
Widzew Łódź — Lech Poznań

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress