Terminarz T‑Mobile Ekstraklasy na sezon 2012/2013

Znamy ter­mi­narz T‑Mobile Ekstrak­lasy na przyszły sezon. Roz­gry­w­ki zostaną zain­au­gurowane 18 sierp­nia. Wtedy Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym boisku wicemistrza kra­ju Ruxch Chorzów. Sezon zakończy się 1 czer­w­ca. W ostat­niej serii spotkań “Kole­jorz” będzie goś­cił przy Buł­garskiej Koronę Kielce.

 

1. kole­j­ka — 18 sierpnia

Pogoń Szczecin — KGHM Zagłę­bie Lubin
Piast Gli­wice — Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk — Polo­nia Warszawa
Wisła Kraków — PGE GKS Bełchatów
Lech Poz­nań — Ruch Chorzów
Widzew Łódź — Śląsk Wrocław
Legia Warsza­wa — Korona Kielce
Jagiel­lonia Białys­tok — Podbeskidzie Bielsko-Biała

2. kole­j­ka — 25 sierpnia

Pogoń Szczecin — Lechia Gdańsk
Widzew Łódź — Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław — Korona Kielce
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Wisła Kraków
PGE GKS Bełchatów — Legia Warszawa
Jagiel­lonia Białys­tok — Górnik Zabrze
Polo­nia Warsza­wa — Lech Poznań
KGHM Zagłę­bie Lubin — Piast Gliwice

3. kole­j­ka — 1 września

Piast Gli­wice — Pogoń Szczecin
Korona Kielce — Lechia Gdańsk
Wisła Kraków — Polo­nia Warszawa
Jagiel­lonia Białys­tok — KGHM Zagłę­bie Lubin
Lech Poz­nań — Górnik Zabrze
Widzew Łódź — PGE GKS Bełchatów
Legia Warsza­wa — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław — Ruch Chorzów

4. kole­j­ka — 15 września

Pogoń Szczecin — Wisła Kraków
Lechia Gdańsk — Piast Gliwice
Ruch Chorzów — Korona Kielce
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Śląsk Wrocław
PGE GKS Bełchatów — Lech Poznań
Górnik Zabrze — Legia Warszawa
Polo­nia Warsza­wa — Jagiel­lonia Białystok
KGHM Zagłę­bie Lubin — Widzew Łódź

5. kole­j­ka — 22 września

Wisła Kraków — Lechia Gdańsk
Jagiel­lonia Białys­tok — Piast Gliwice
Lech Poz­nań — Pogoń Szczecin
Widzew Łódź — Górnik Zabrze
Legia Warsza­wa — Polo­nia Warszawa
Śląsk Wrocław — PGE GKS Bełchatów
Ruch Chorzów — KGHM Zagłę­bie Lubin
Korona Kielce — Podbeskidzie Bielsko-Biała

6. kole­j­ka — 29 września

Pogoń Szczecin — Jagiel­lonia Białystok
Piast Gli­wice — Wisła Kraków
Lechia Gdańsk — Lech Poznań
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Ruch Chorzów
PGE GKS Bełchatów — Korona Kielce
Górnik Zabrze — Śląsk Wrocław
Polo­nia Warsza­wa — Widzew Łódź
KGHM Zagłę­bie Lubin — Legia Warszawa

7 .kole­j­ka — 6 października

Jagiel­lonia Białys­tok — Lechia Gdańsk
Lech Poz­nań — Piast Gliwice
Widzew Łódź — Pogoń Szczecin
Legia Warsza­wa — Wisła Kraków
Śląsk Wrocław — Polo­nia Warszawa
Ruch Chorzów — PGE GKS Bełchatów
Korona Kielce — KGHM Zagłę­bie Lubin
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Górnik Zabrze

8. kole­j­ka — 20 października

Pogoń Szczecin — Legia Warszawa
Piast Gli­wice — Widzew Łódź
Lechia Gdańsk — Śląsk Wrocław
Wisła Kraków — Jagiel­lonia Białystok
PGE GKS Bełchatów — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze — Korona Kielce
Polo­nia Warsza­wa — Ruch Chorzów
KGHM Zagłę­bie Lubin — Lech Poznań

9. kole­j­ka — 27 października

Lech Poz­nań — Jagiel­lonia Białystok
Widzew Łódź — Wisła Kraków
Legia Warsza­wa — Piast Gliwice
Śląsk Wrocław — KGHM Zagłę­bie Lubin
Ruch Chorzów — Górnik Zabrze
Korona Kielce — Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Lechia Gdańsk
PGE GKS Bełchatów — Polo­nia Warszawa

10. kole­j­ka — 3 listopada

Pogoń Szczecin — Śląsk Wrocław
Piast Gli­wice — Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk — Legia Warszawa
Wisła Kraków — Lech Poznań
Jagiel­lonia Białys­tok — Widzew Łódź
Górnik Zabrze — PGE GKS Bełchatów
Polo­nia Warsza­wa — Korona Kielce
KGHM Zagłę­bie Lubin — Podbeskidzie Bielsko-Biała

11. kole­j­ka — 10 listopada

Widzew Łódź — Lech Poznań
Legia Warsza­wa — Jagiel­lonia Białystok
Śląsk Wrocław — Piast Gliwice
Ruch Chorzów — Lechia Gdańsk
Korona Kielce — Wisła Kraków
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Polo­nia Warszawa
PGE GKS Bełchatów — Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze — KGHM Zagłę­bie Lubin

12. kole­j­ka — 17 listopada

Pogoń Szczecin — Ruch Chorzów
Piast Gli­wice — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk — Widzew Łódź
Wisła Kraków — Śląsk Wrocław
Jagiel­lonia Białys­tok — Korona Kielce
Lech Poz­nań — Legia Warszawa
Polo­nia Warsza­wa — Górnik Zabrze
KGHM Zagłę­bie Lubin — PGE GKS Bełchatów

13. kole­j­ka — 24 listopada

Legia Warsza­wa — Widzew Łódź
Śląsk Wrocław — Jagiel­lonia Białystok
Ruch Chorzów — Wisła Kraków
Korona Kielce — Piast Gliwice
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Lech Poznań
PGE GKS Bełchatów — Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze — Pogoń Szczecin
Polo­nia Warsza­wa — KGHM Zagłę­bie Lubin

14. kole­j­ka — 1 grudnia

Pogoń Szczecin — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gli­wice — Polo­nia Warszawa
Lechia Gdańsk — KGHM Zagłę­bie Lubin
Wisła Kraków — Górnik Zabrze
Jagiel­lonia Białys­tok — PGE GKS Bełchatów
Lech Poz­nań — Śląsk Wrocław
Widzew Łódź — Korona Kielce
Legia Warsza­wa — Ruch Chorzów

15. kole­j­ka — 8 grudnia

Śląsk Wrocław — Legia Warszawa
Ruch Chorzów — Jagiel­lonia Białystok
Korona Kielce — Lech Poznań
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Widzew Łódź
PGE GKS Bełchatów — Piast Gliwice
Górnik Zabrze — Lechia Gdańsk
Polo­nia Warsza­wa — Pogoń Szczecin
KGHM Zagłę­bie Lubin — Wisła Kraków

16. kole­j­ka — 23 lutego

KGHM Zagłę­bie Lubin — Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze — Piast Gliwice
Polo­nia Warsza­wa — Lechia Gdańsk
PGE GKS Bełchatów — Wisła Kraków
Ruch Chorzów — Lech Poznań
Śląsk Wrocław — Widzew Łódź
Korona Kielce — Legia Warszawa
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Jagiel­lonia Białystok

17. kole­j­ka — 2 marca

Lechia Gdańsk — Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów — Widzew Łódź
Korona Kielce — Śląsk Wrocław
Wisła Kraków — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warsza­wa — PGE GKS Bełchatów
Górnik Zabrze — Jagiel­lonia Białystok
Lech Poz­nań — Polo­nia Warszawa
Piast Gli­wice — KGHM Zagłę­bie Lubin

18. kole­j­ka — 9 marca

Pogoń Szczecin — Piast Gliwice
Lechia Gdańsk — Korona Kielce
Polo­nia Warsza­wa — Wisła Kraków
KGHM Zagłę­bie Lubin — Jagiel­lonia Białystok
Górnik Zabrze — Lech Poznań
PGE GKS Bełchatów — Widzew Łódź
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Legia Warszawa
Ruch Chorzów — Śląsk Wrocław

19. kole­j­ka — 16 marca

Wisła Kraków — Pogoń Szczecin
Piast Gli­wice — Lechia Gdańsk
Korona Kielce — Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poz­nań — PGE GKS Bełchatów
Legia Warsza­wa — Górnik Zabrze
Jagiel­lonia Białys­tok — Polo­nia Warszawa
Widzew Łódź — KGHM Zagłę­bie Lubin

20. kole­j­ka — 30 marca

Lechia Gdańsk — Wisła Kraków
Piast Gli­wice — Jagiel­lonia Białystok
Pogoń Szczecin — Lech Poznań
Górnik Zabrze — Widzew Łódź
Polo­nia Warsza­wa — Legia Warszawa
PGE GKS Bełchatów — Śląsk Wrocław
KGHM Zagłę­bie Lubin — Ruch Chorzów
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Korona Kielce

21. kole­j­ka — 6 kwietnia

Jagiel­lonia Białys­tok — Pogoń Szczecin
Wisła Kraków — Piast Gliwice
Lech Poz­nań — Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce — PGE GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław — Górnik Zabrze
Widzew Łódź — Polo­nia Warszawa
Legia Warsza­wa — KGHM Zagłę­bie Lubin

22. kole­j­ka — 13 kwietnia

Lechia Gdańsk — Jagiel­lonia Białystok
Piast Gli­wice — Lech Poznań
Pogoń Szczecin — Widzew Łódź
Wisła Kraków — Legia Warszawa
Polo­nia Warsza­wa — Śląsk Wrocław
PGE GKS Bełchatów — Ruch Chorzów
KGHM Zagłę­bie Lubin — Korona Kielce
Górnik Zabrze — Podbeskidzie Bielsko-Biała

23. kole­j­ka — 20 kwietnia

Legia Warsza­wa — Pogoń Szczecin
Widzew Łódź — Piast Gliwice
Śląsk Wrocław — Lechia Gdańsk
Jagiel­lonia Białys­tok — Wisła Kraków
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — PGE GKS Bełchatów
Korona Kielce — Górnik Zabrze
Ruch Chorzów — Polo­nia Warszawa
Lech Poz­nań — KGHM Zagłę­bie Lubin

24. kole­j­ka — 27 kwietnia

Jagiel­lonia Białys­tok — Lech Poznań
Wisła Kraków — Widzew Łódź
Piast Gli­wice — Legia Warszawa
KGHM Zagłę­bie Lubin — Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze — Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin — Korona Kielce
Lechia Gdańsk — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polo­nia Warsza­wa — PGE GKS Bełchatów

25. kole­j­ka — 4 maja

Śląsk Wrocław — Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów — Piast Gliwice
Legia Warsza­wa — Lechia Gdańsk
Lech Poz­nań — Wisła Kraków
Widzew Łódź — Jagiel­lonia Białystok
PGE GKS Bełchatów — Górnik Zabrze
Korona Kielce — Polo­nia Warszawa
Podbeskidzie Biel­sko Biała — KGHM Zagłę­bie Lubin

26. kole­j­ka — 11 maja

Lech Poz­nań — Widzew Łódź
Jagiel­lonia Białys­tok — Legia Warszawa
Piast Gli­wice — Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk — Ruch Chorzów
Wisła Kraków — Korona Kielce
Polo­nia Warsza­wa — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin — PGE GKS Bełchatów
KGHM Zagłę­bie Lubin — Górnik Zabrze

27. kole­j­ka — 18 maja

Ruch Chorzów — Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Piast Gliwice
Widzew Łódź — Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław — Wisła Kraków
Korona Kielce — Jagiel­lonia Białystok
Legia Warsza­wa — Lech Poznań
Górnik Zabrze — Polo­nia Warszawa
PGE GKS Bełchatów — KGHM Zagłę­bie Lubin

28. kole­j­ka — 26 maja

Widzew Łódź — Legia Warszawa
Jagiel­lonia Białys­tok — Śląsk Wrocław
Wisła Kraków — Ruch Chorzów
Piast Gli­wice — Korona Kielce
Lech Poz­nań — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk — PGE GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin — Górnik Zabrze
KGHM Zagłę­bie Lubin — Polo­nia Warszawa

29. kole­j­ka — 29 maja

Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Pogoń Szczecin
Polo­nia Warsza­wa — Piast Gliwice
KGHM Zagłę­bie Lubin — Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze — Wisła Kraków
PGE GKS Bełchatów — Jagiel­lonia Białystok
Śląsk Wrocław — Lech Poznań
Korona Kielce — Widzew Łódź
Ruch Chorzów — Legia Warszawa

30. kole­j­ka — 1 czerwca

Legia Warsza­wa — Śląsk Wrocław
Jagiel­lonia Białys­tok — Ruch Chorzów
Lech Poz­nań — Korona Kielce
Widzew Łódź — Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gli­wice PGE GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk — Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin — Polo­nia Warszawa
Wisła Kraków — KGHM Zagłę­bie Lubin

Jed­nocześnie przy­pom­i­namy, że zgod­nie z ustal­e­ni­a­mi z PZPN:

- Pogoń Szczecin oraz Piast Gli­wice rozpoczną sezon 31 lip­ca mecza­mi 1/32 finału Pucharu Polski;

- Śląsk Wrocław i Legia Warsza­wa roze­gra­ją mecze 1/16 finału Pucharu Pol­s­ki odpowied­nio 4 i 5 sierpnia;

- pozostałe zespoły Ekstrak­lasy mecze 1/16 finału Pucharu Pol­s­ki zagra­ją 11 sierpnia.

Kursy na mecze Lecha

Lech Poznań - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Lech Poznań - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress