03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.55min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tetteh: Spodziewam się zaciętego spotkania

Tetteh: Spodziewam się zaciętego spotkania

W piątkowy wieczór podopieczni Nena­da Bjel­i­cy pode­j­mować będą na INEA Sta­dion­ie kielecką Koroną. Spotkanie zostanie roze­grane w ramach 9. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy. Wyda­je się, że piłkarze Kole­jorza są fawory­tem tego spotka­nia i powin­ni je wygrać jeśli chcą spędz­ić kole­jną kole­jkę na fotelu lidera.

Poprzed­ni mecz pomiędzy tymi ekipa­mi przy Buł­garskiej był bard­zo emocjonu­ją­cy i zacię­ty. - Ostat­nio każdy mecz z Koroną jest trud­ny. Zawsze wysoko zaw­iesza­ją poprzeczkę. Spodziewam się również zaciętego spotka­nia w piątek — mówił przed meczem Abdul Aziz Tetteh.

- Nie myślę, że zmieniłem jakoś moc­no swój styl gry. Oczy­wiś­cie to zależy od tego jak wyglą­da mecz i czy muszę przytrzy­mać dłu­go piłkę czy też zagrać szybciej.

Pod nieobec­ność Macie­ja Gajosa i Radosława Majew­skiego, to właśnie Ghańczyk pełni rolę kap­i­tana Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy. — Dla mnie to nor­malne, bo byłem już kap­i­tanem w poprzed­nim klu­bie, nie jest to dla mnie nowość. Bari­era językowa nie jest prob­le­mem, ponieważ w szat­ni głównie roz­maw­iamy po ang­iel­sku. Wyda­je mi się, że każdy wie jaki jestem w szat­ni i na boisku. Świet­nie się więc dogadu­je­my i nie ma z tym żad­nego prob­le­mu — dodał. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.