06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.32min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thomalla: Chcę się rozwijać

Thomalla: Chcę się rozwijać

Denis Thoma­l­la, wychowanek niemieck­iego Karl­sruher SC wys­tępu­ję na pozy­cji napast­ni­ka i przyz­na­je, że gra w Poz­na­niu jest dla niego szan­są na rozwój.

 - Mój man­ag­er do mnie zadz­wonił i powiedzi­ał, że Lech się mną intere­su­je. Dla mnie ważne było to, że Lech jest dobrym klubem, mogę się tutaj rozwi­jać, bo niecodzi­en­nie gra się w europe­js­kich pucharach – przyz­nał Thoma­l­la na dzisiejszej kon­fer­encji prasowej.

O miejsce w pier­wszym składzie 22-leti piłkarz będzie wal­czył z Daw­i­dem Kow­nackim i Marcin­em Robakiem – Jestem młody i chcę się tutaj rozwi­jać. Chcę się pokazać jak z najlep­szej strony, jed­nak to tren­er zade­cy­du­je, czy będę grał, czy nie.

Młodzieżowy reprezen­tant Niemiec ma pol­skie korze­nie i stara się mówić po pol­sku – Po pol­sku rozu­miem wszys­tko, gorzej idzie mi z mówie­niem, ale będę się starał i próbował. Moi rodz­ice są z Pol­s­ki, dokład­nie z Opo­la, a mój tata grał kiedyś z Odrze Opole – mówi.

Pełen optymiz­mu jest także Piotr Rutkows­ki – To młod­szy zawod­nik i na pewno będzie potrze­bował więcej cza­su na akli­matyza­cję, niż zawod­ni­cy z Ekstrak­lasy. Denis imponu­je wszech­stron­noś­cią i potenc­jałem, którego nie ma w pol­skiej lidze. Może być tak, że swo­jej kari­ery nieste­ty nie zakończy w Kolejorzu.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.