02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.23min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tomasz Kędziora: Teraz liczy się tylko Lech

Tomasz Kędziora: Teraz liczy się tylko Lech

Już w przyszły week­end po prz­er­wie zimowej roz­gry­w­ki wznowi Ekstrak­lasa. Pier­wszym rywalem lechitów będzie Ter­mal­i­ca Bruk-Bet Nieciecza.

Lechi­ci wró­cili z obozu z Cypru, ale przed startem ligi czeka ich jeszcze jed­no spotkanie. — Ciężko przepra­cow­al­iśmy ten obóz na Cyprze i zro­bil­iśmy dobrą robotę, która powin­na zaowocow­ać na wios­nę – mówi Tomasz Kędziora.

Sobot­nim rywalem Kole­jorza będzie trze­ci­oligowa Elana Toruń – Z każdym meczem i sparingiem będziemy się zgry­wać jeszcze lep­iej. Taki mecz w Polsce jest nam potrzeb­ny, bo trze­ba przewenty­lować płu­ca zimniejszym powi­etrzem. Na Cyprze były inne warun­ki pra­cy, a ter­az trenu­je­my na mrozie i sztucznej naw­ierzch­ni.

Przed poz­na­ni­aka­mi to bard­zo waż­na run­da, bowiem powal­czą o Puchar Pol­s­ki i wciąż liczą się w wyś­cigu o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. A po lidze przyjdzie czas na młodzieżowe mis­tr­zost­wa Europy, w których zagrać powin­no trzech lechitów. To właśnie Kędzio­ra, ale też Jan Bednarek i Daw­id Kow­nac­ki. – Gdzieś w głowie pojaw­ia się myśl o mis­tr­zost­wach, ale ja myślę o każdym kole­jnym meczu, a nie o tym, co wydarzy się w czer­w­cu. Ta run­da będzie taka jak kole­j­na. Muszę się dobrze przy­go­tować, bo będzie dużo meczów. Euro jest po sezonie, ter­az liczy się tylko Lech – deklaruje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.