02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.10min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tonel : Lech to zgrany kolektyw

Tonel : Lech to zgrany kolektyw

35-let­ni środ­kowy obroń­ca Bele­ne­ses obec­ny był na przed­mec­zowej kon­fer­encji pra­sowej i przyz­nał, że Lech jest dobrą drużyną i na pewno jutro wiec­zorem zagra­ją najlepiej, jak tylko potrafią.

- Pochodz­imy spoko­jnie do gry w fazie grupowej. Trak­tu­je­my to zarówno jako zabawa, ale będziemy starali się zagrać najlepiej, jak potrafimy i pokazać to, co najlep­sze. Mam nadzieję, że nasza gra w Lidze Europy zakończy się sukce­sem i uda nam się wyjść z grupy – przyz­nał Tonel.

W lidze Bele­nens­es radzi sobie kiep­sko. W ostat­niej kole­jce uległ aż 0:6 Ben­fice – Ten mecz to już przeszłość. Myślimy o jutrze­jszym meczu i staramy się do niego jak najlepiej przy­go­tować. To był wypadek przy pra­cy i ter­az mamy okazję się zrehabilitować.

Co o Kole­jorzu wiedzą Por­tu­gal­czy­cy? – To druży­na, której zale­ty doce­ni­amy, mają kilku dobrych zawod­ników, tworzą zgrany kolek­tyw. Jestem przeko­nany jed­nak, że pokaże­my się z dobrej strony i poradz­imy sobie na boisku – doda­je stoper.

Nie tylko Bele­nens­es kiep­sko radzi sobie w lidze, Lech także – To, że Lech słabo spisu­je się w lidze nic nie znaczy. Cza­sa­mi tak jest, jak się łączy rodz­imą ligę i grę w europe­js­kich pucharach. Widzieliśmy mecze Lecha i wiemy, że jest to druży­na, która zawsze gra w pełni skon­cen­trowana, dążą do osiąg­nię­cia swoich celów. Będą grali u siebie i wcale nie sądz­imy, że będzie to łatwe spotkanie.

- Gra na dwóch frontach odbi­ja się na kadrze. Trze­ba mieć sze­roką ławkę rez­er­wowych, by  w razie kon­tuzji mieć dobrych piłkarzy, którzy podoła­ją zada­niu. To tyczy się zarówno Lecha, jak i nas – twierdzi.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.