02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.30min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Awans do fazy grupowej to sukces

Trałka: Awans do fazy grupowej to sukces

W czwartek Kole­jorz awan­sował do fazy grupowej Ligi Europy po tym, jak pokon­ał Videoton FC 1:0 po bram­ce Tomasza Kędzio­ry, mimo, że nie zagrał dobrego spotka­nia – Tak miało być, ale przy­jechal­iśmy też, by wygrać ten mecz. Każde zwycięst­wo jest dla nas ważne. Udało się wygrać i z tego się cieszymy – mówił kap­i­tan Poz­nańskiej Lokomotywy.

Mis­trz Pol­s­ki wraca do fazy grupowej LE po pię­ciu lat­ach absencji – Awans to sukces, nie ma co ukry­wać. Nie było Europy w Poz­na­niu od pię­ciu lat, ja też nie grałem jeszcze nigdy w grupie Ligi Europy, dlat­ego cieszę się pod­wójne i czekamy na to, co będzie.

Co praw­da wiemy już z kim Lech zagra w grupie, ale nasz kap­i­tan, tak jak Szy­mon Pawłows­ki chci­ał­by zmierzyć się z kimś innym – Chci­ałbym zagrać z Liv­er­poolem, bo jak już grać to z koza­ka­mi – Zami­ast zespołu z Anglii Kole­jorz ponown­ie zagra z FC Basel – Nie chci­ałbym już grać z Basel. Wolałbym zagrać z kimś, z kim do tej pory nie gral­iśmy, ale trze­ba pamię­tać, że w fazie grupowej nie ma już słabych drużyn.

Zan­im jed­nak rozpocznie się wal­ka w pucharach, Lecha czeka mecz z Ter­mal­icą w Ekstrak­lasie – Na początek trze­ba wygrać w Miel­cu później mamy prz­er­wę na kadrę i będziemy mogli wresz­cie nor­mal­nie potrenować i odpocząć. Ten mecz z Ter­mal­icą będzie dla nas bard­zo istot­ny, bo musimy przed prz­er­wą zdobyć ligowe punk­ty, bard­zo nam ich braku­je – przyz­na­je Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.