Trałka: Bardzo nas cieszą te trzy punkty

Trałka: Bardzo nas cieszą te trzy punkty

Łukasz Trał­ka zobaczył w piątkowym meczu z Jagiel­lonią ósmy żół­ty kar­tonik w tym sezonie. To oznacza, że w następ­nym meczu kap­i­tan Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy nie zagra.

W ostat­nich meczach Jagiel­lonia zaskaki­wała na plus, wygrała na wyjeździe we Wrocław­iu, jak i Warsza­w­ie, a porażkę odniosła siebie z Koroną – Ciężko się grało z tak ustaw­ioną Jagiel­lonią, nie chcieliśmy się za bard­zo odkryć, bo kon­try to ich moc­na strona. Dwa ostat­nie mecze wyjaz­dowe wygrali, dlat­ego zwró­cil­iśmy na to szczegól­ną uwagę – mówił kap­i­tan Kolejorza.

Białos­toczanie od samego meczu nastaw­ieni byli na walkę, co widać było na boisko, kiedy przy każdym kon­tak­cie z lechi­ta­mi przewracali się na murawę – Parę razy padli, jak­by ich ktoś strzelił, szczegól­nie na początku meczu, ale ja nie jestem pewien, czy to aż tak bolało – przyznaje.

-Dużo nadro­bil­iśmy strat jako druży­na w aspekcie men­tal­nym i ter­az wyglą­da to już znacznie lep­iej. Nie jed­nokrot­nie zdarza­ły się takie mecze, kiedy nie udawało się wygry­wać, a ten mecz nie był w jakimś bard­zo szy­bkim tem­pie, to bard­zo nas cieszą te trzy punk­ty – chwali swo­ją drużynę Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress