01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-23godz.-25min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Cały zespół zagrał dobrze

Trałka: Cały zespół zagrał dobrze

Kole­jorz dru­gi raz z rzę­du może cieszyć się z wywal­czenia Super­pucharu Pol­s­ki. Poz­na­ni­a­cy w czwartek pokon­ali warsza­wską Legię 4:1.

- Szko­da, że kibice nie mogli obe­jrzeć tego z try­bun. Na pewno cieszą się z tego moc­no jak i my. Nie wiem czy to 4:1 było w pełni zasłużone, ale nie chcę tego oce­ni­ać. Fajnie, że tyle wygral­iśmy, bo taki wynik na Łazienkowskiej nie zdarza się częs­to, w dodatku w meczu o coś – przyz­nał kap­i­tan Poz­nańskiej Lokomotywy.

Zarówno Lech, jak i Legia grały w nieco prze­me­blowanym składzie, ale lep­iej na tym wyszedł Kole­jorz. – My mieliśmy dwie, może trzy zmi­any, ale to nie masz prob­lem w jakim składzie grała Legia. My przy­jechal­iśmy wygrać i wygraliśmy.

Również rok temu ówczes­ny mis­trz Pol­s­ki cieszył się z tego tro­feum, a co było później nie trze­ba niko­mu przy­pom­i­nać. – To nie miało znaczenia, bo nikt nie był w hur­raop­tymizmie po tam­tym zwycięst­wie. Ja nie żyję his­torią, pod­chodzę z meczu na mecz. Ter­az jest jed­nak całkiem inny sezon i inna druży­na – zaz­nacza Trałka.

W czwartkowym spotka­niu debi­ut marze­nie zal­iczył zarówno Maciej Makuszews­ki, jak i Lasse Nielsen, a także powraca­ją­cy z wypoży­czenia Darek Formel­la. – Powiem bru­tal­nie – po to przys­zli. Czy to strze­lać, czy asys­tować. Zaczęli od samego początku, ale nie chcę ich chwal­ić, bo cały zespół zagrał dobrze.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.