02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.28min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Cały zespół zagrał dobrze

Trałka: Cały zespół zagrał dobrze

Kole­jorz dru­gi raz z rzę­du może cieszyć się z wywal­czenia Super­pucharu Pol­s­ki. Poz­na­ni­a­cy w czwartek pokon­ali warsza­wską Legię 4:1.

- Szko­da, że kibice nie mogli obe­jrzeć tego z try­bun. Na pewno cieszą się z tego moc­no jak i my. Nie wiem czy to 4:1 było w pełni zasłużone, ale nie chcę tego oce­ni­ać. Fajnie, że tyle wygral­iśmy, bo taki wynik na Łazienkowskiej nie zdarza się częs­to, w dodatku w meczu o coś – przyz­nał kap­i­tan Poz­nańskiej Lokomotywy.

Zarówno Lech, jak i Legia grały w nieco prze­me­blowanym składzie, ale lep­iej na tym wyszedł Kole­jorz. – My mieliśmy dwie, może trzy zmi­any, ale to nie masz prob­lem w jakim składzie grała Legia. My przy­jechal­iśmy wygrać i wygraliśmy.

Również rok temu ówczes­ny mis­trz Pol­s­ki cieszył się z tego tro­feum, a co było później nie trze­ba niko­mu przy­pom­i­nać. – To nie miało znaczenia, bo nikt nie był w hur­raop­tymizmie po tam­tym zwycięst­wie. Ja nie żyję his­torią, pod­chodzę z meczu na mecz. Ter­az jest jed­nak całkiem inny sezon i inna druży­na – zaz­nacza Trałka.

W czwartkowym spotka­niu debi­ut marze­nie zal­iczył zarówno Maciej Makuszews­ki, jak i Lasse Nielsen, a także powraca­ją­cy z wypoży­czenia Darek Formel­la. – Powiem bru­tal­nie – po to przys­zli. Czy to strze­lać, czy asys­tować. Zaczęli od samego początku, ale nie chcę ich chwal­ić, bo cały zespół zagrał dobrze.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.