02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.11min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Chcę grać razem z Murasiem

Z zespołem od początku poprzed­niego tygod­nia przy­go­towu­je się Łukasz Trał­ka. Te do pier­wszego ofic­jal­nego meczu będą bard­zo krótkie, ale inten­sy­wne. — Dla mnie to duża nowość. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglą­dało, bo takich przy­go­towań jeszcze nie miałem — mówi piłkarz Lecha.

Podopieczni Mar­iusza Ruma­ka do pier­wszego meczu w europe­js­kich pucharach przy­go­towu­ją się we Wronkach. Już za tydzień roze­gra­ją pier­wsze spotkanie w ramach elim­i­nacji do Ligi Europy. - Krót­sze przy­go­towa­nia do pier­wszego meczu, ale do ligi jest jeszcze bard­zo dużo cza­su. W tym głowa tren­erów, żebyśmy byli gotowi na pier­wsze spotka­nia i później na start ligi - uważa nowy nabytek „Kole­jorza”.

Jed­nak już wcześniej zawod­ni­cy przy­go­towywali się do rozpoczę­cia zajęć treningowych. — Mieliśmy rozpis­ki. Każdy z nas pra­cow­ał indy­wid­u­al­nie, żeby łatwiej było mu wejść w początkowe trenin­gi. Mamy już jakąś bazę i to na pewno zapro­cen­tu­je — zaz­nacza Trałka.

Dla 28-let­niego zawod­ni­ka dużą niewiadomą jest rola jaką będzie pełnił w zes­pole. - Roz­maw­iałem na ten tem­at z trenerem jeszcze zan­im przyszedłem do Poz­na­nia. Najważniejsze, żeby Lech wygry­wał. A to kto będzie strze­lał i podawał ma dru­gorzędne znacze­nie — twierdzi gracz Lecha.

Bard­zo praw­dopodob­ne jest, że Łukasz Trał­ka będzie tworzył parę defen­sy­wnych pomoc­ników razem z Rafałem Murawskim. - Chcę grać razem z nim. Nie przy­chodz­iłem tutaj z myślą, że jego brak ułatwi mi wejś­cie do zespołu. Mam nadzieję, że będzie gotowy do meczu pucharowego. Tren­er na pewno wybierze najlep­szy skład - pod­kreśla piłkarz.

Nowy pomoc­nik „Kole­jorza” szy­bko zaak­li­maty­zował się w zes­pole. Jak sam przyz­na­je ułatwiła mu to już wcześniejsza zna­jo­mość z kilko­ma zawod­nika­mi. - Na pewno najbardziej trzy­mam się z Hubertem,  którym znam się dłużej i razem gral­iśmy w Lechii Gdańsk. Znam też Bart­ka Ślusarskiego, Krzysia Kotorowskiego i Marci­na Kiku­ta. Na razie wszys­tko wyglą­da w porząd­ku. Po obozie będę znał wszys­t­kich i będzie mi też łatwiej — przyznaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.