06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.5min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Chcemy, aby przyszedł taki zawodnik co strzeli z dziesięć bramek

Trałka: Chcemy, aby przyszedł taki zawodnik co strzeli z dziesięć bramek

W min­iony poniedzi­ałek lechi­ci rozpoczęli przy­go­towa­nia do rudy wiosen­nej. Jak mówi sam kap­i­tan Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy, wszyscy piłkarze z wer­wą wys­zli na pier­wszy tren­ing w 2016 roku.

- Przez tę prz­er­wę nie miałem ani razu pił­ki przy nodze, chci­ałem się całkowicie od tego odciąć i odpocząć. Ruszyć z wer­wą na tren­ing, tak jak cała druży­na — przyz­nał Trałka.

Jedynym wzmoc­nie­niem do tej pory jest Sisi, który do zespołu dołączył z polece­nia tren­era Urbana – Ruszał się żwa­wo. Nigdy wcześniej o nim nie słysza­łem, ale mam nadzieję, że będzie wzmoc­nie­niem naszej drużyny, jed­nak ocen­imy to dopiero po kilku meczach.

Przed startem rundy lechi­ci udadzą się na dwa zgrupowa­nia. Na pier­wsze wylecą już w czwartek – To zgrupowanie jest najważniejsze w całym roku, bo w tym okre­sie ładu­je się aku­mu­la­to­ry i jest najwięcej pra­cy. Ta prz­er­wa wyglą­da trochę inaczej – zaznacza.

W tym okienku z klubem pożeg­nało się trzech zawod­ników, a Denis Thoma­l­la udał się na półroczne wypoży­cze­nie. Po stron­ie plusów moż­na jedynie zapisać wspom­ni­anego Sisiego – Mam nadzieję, że już nikt od nas nie ode­jdzie. Chci­ałbym, aby przys­zli zawod­ni­cy albo zawod­nik, który pod­niesie jakość. Mam nadzieję, że ktoś taki do nas dotrze.

- Mamy zawod­ników, którzy potrafią strze­lać bram­ki, ale nie ma co ukry­wać, że chce­my, aby przyszedł taki co strzeli z dziesięć bramek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.