11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.20min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Chcemy dominować i zgarnąć trzy punkty

Trałka: Chcemy dominować i zgarnąć trzy punkty

W niedzielę na Buł­garskiej Lech zmierzy się z beni­aminkiem Ekstrak­lasy, obec­nym wicelid­erem, drużyną z Bełcha­towa. Na przed­mec­zowej kon­fer­encji na pyta­nia dzi­en­nikarzy odpowiadał Łukasz Trałka.

GKS Bełchatów do tej pory w lidze stracił zaled­wie cztery bram­ki i jest najlep­szą drużyną pod wzglę­dem stra­conych goli.  – Pod­chodz­imy do tego meczu jak do każdego innego. Szanu­je­my drużynę z Bełcha­towa, ale chce­my domi­nować i zgar­nąć trzy punk­ty – powiedzi­ał kap­i­tan poz­nańskiej Lokomotywy.

Jak zagrać może GKS, by nie stracić bram­ki, a wywieźć z Poz­na­nia trzy ocz­ka? – To my gramy u siebie, chce­my grać swo­ją piłkę i będziemy przy­go­towani na każdy wari­ant drużyny GKSu.

Lech nie wygrał od 16 lat z bełcha­towską drużyną w ekstrak­lasie na włas­nym boisku. Jak do tego pod­chodzą zawod­ni­cy? – My się na tym nie sku­pi­amy, nikt o tym nie myśli, wychodząc na mecz. Tyle lat nam się to nie udało, więc ter­az zro­bimy wszys­tko, by te statysty­ki poszły w niepamięć – dodaje.

Po ostat­nim meczu w ekstrak­lasie do grona kon­tuzjowanych dołączyło kilku zawod­ników. Jak wyglą­da więc sytu­ac­ja zdrowot­na w zes­pole tren­era Sko­rży? – Sztab robi wszys­tko, by zawod­ni­cy wró­cili jak najszy­b­ciej do gry. Będziemy opty­mal­nie przy­go­towani do tego meczu, nie ma się co bać. W Warsza­w­ie wal­czyliśmy o 100% i tak to powin­no wyglą­dać co tydzień.

Początek sezonu dla Lecha nie był udany. Chodzi tu też o stronę psy­chiczną. Wyda­je się, że po ostat­nich wygranych w lidze, jak i Pucharze Pol­s­ki atmos­fera w drużynie robi się coraz lep­sza – Nie da się ukryć, że tamten okres był zły. Samopoczu­cie nie było dobre, ale to już za nami. Ostat­nie mecze bard­zo nam pomogły, ale ter­az sku­pi­amy się już tylko na niedziel­nym meczu – kończy defen­sy­wny pomocnik.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.