01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.3min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Chcemy dominować i zgarnąć trzy punkty

Trałka: Chcemy dominować i zgarnąć trzy punkty

W niedzielę na Buł­garskiej Lech zmierzy się z beni­aminkiem Ekstrak­lasy, obec­nym wicelid­erem, drużyną z Bełcha­towa. Na przed­mec­zowej kon­fer­encji na pyta­nia dzi­en­nikarzy odpowiadał Łukasz Trałka.

GKS Bełchatów do tej pory w lidze stracił zaled­wie cztery bram­ki i jest najlep­szą drużyną pod wzglę­dem stra­conych goli.  – Pod­chodz­imy do tego meczu jak do każdego innego. Szanu­je­my drużynę z Bełcha­towa, ale chce­my domi­nować i zgar­nąć trzy punk­ty – powiedzi­ał kap­i­tan poz­nańskiej Lokomotywy.

Jak zagrać może GKS, by nie stracić bram­ki, a wywieźć z Poz­na­nia trzy ocz­ka? – To my gramy u siebie, chce­my grać swo­ją piłkę i będziemy przy­go­towani na każdy wari­ant drużyny GKSu.

Lech nie wygrał od 16 lat z bełcha­towską drużyną w ekstrak­lasie na włas­nym boisku. Jak do tego pod­chodzą zawod­ni­cy? – My się na tym nie sku­pi­amy, nikt o tym nie myśli, wychodząc na mecz. Tyle lat nam się to nie udało, więc ter­az zro­bimy wszys­tko, by te statysty­ki poszły w niepamięć – dodaje.

Po ostat­nim meczu w ekstrak­lasie do grona kon­tuzjowanych dołączyło kilku zawod­ników. Jak wyglą­da więc sytu­ac­ja zdrowot­na w zes­pole tren­era Sko­rży? – Sztab robi wszys­tko, by zawod­ni­cy wró­cili jak najszy­b­ciej do gry. Będziemy opty­mal­nie przy­go­towani do tego meczu, nie ma się co bać. W Warsza­w­ie wal­czyliśmy o 100% i tak to powin­no wyglą­dać co tydzień.

Początek sezonu dla Lecha nie był udany. Chodzi tu też o stronę psy­chiczną. Wyda­je się, że po ostat­nich wygranych w lidze, jak i Pucharze Pol­s­ki atmos­fera w drużynie robi się coraz lep­sza – Nie da się ukryć, że tamten okres był zły. Samopoczu­cie nie było dobre, ale to już za nami. Ostat­nie mecze bard­zo nam pomogły, ale ter­az sku­pi­amy się już tylko na niedziel­nym meczu – kończy defen­sy­wny pomocnik.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.