27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.46min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Ciężko było nam się podnieść

Trałka: Ciężko było nam się podnieść

Kole­jorz nie wygrał ze Śląskiem na wyjeździe od sied­miu lat. Nie udało się prz­er­wać tej niech­lub­nej serii także w min­iony piątek, kiedy to lechi­ci polegli we Wrocław­iu 0:2. Po tym spotka­niu szkole­niowiec Lecha Nenad Bjel­i­ca z pewnoś­cią nie ma powodów do radości.

Lid­er Lot­to Ekstrak­lasy zde­cy­dowanie zaw­iódł kibiców w tym meczu. Poraż­ka kosz­towała Kole­jorza stratę pier­wszej pozy­cji w ligowej tabeli. - Dobrze zaczęliśmy ten mecz. Mieliśmy kil­ka stałych frag­men­tów i tak naprawdę bramkę stra­cil­iśmy w naj­gorszym z możli­wych momen­tów, kiedy to Śląsk nie miał wielkiej przewa­gi. Drugiego gola nieste­ty stra­cil­iśmy tuż przed zejś­ciem do szat­ni, dlat­ego też było nam bard­zo ciężko się pod­nieść, tym bardziej, że nie mieliśmy za dużo sytu­acji z przo­du - ocenił prze­bieg tego poje­dynku pomoc­nik Lecha, Łukasz Trał­ka. - Za mało mieliśmy sytu­acji. Wiedzieliśmy, że jeśli chce­my wró­cić do tego meczu po prz­er­wie to musimy szy­bko zdobyć gola, ale nie mieliśmy ku temu okazji - dodał.

Na listę strzel­ców w tym meczu wpisał się ten, którego wielu fanów Lecha się obaw­iało przed pier­wszym gwiz­d­kiem, a więc były napast­nik poz­nańskiego klubu Marcin Robak. Trafił on do siat­ki zamieni­a­jąc na bramkę rzut karny podyk­towany przez sędziego już w dolic­zonym cza­sie pier­wszej połowy. - Poza tym rzutem karnym nie miał on żad­nej dogod­nej sytu­acji. Robił w tym meczu po pros­tu to czego wyma­ga się od napast­ni­ka - ocenił grę dawnego kole­gi z szat­ni były kap­i­tan Lecha.

Przed lechi­ta­mi ter­az prawdzi­wy mara­ton spotkań z druży­na­mi z czołów­ki. Kole­jorz kole­jno będzie mierzył się z Legią, Jagiel­lonią, Lechią, Wisłą Kraków oraz Górnikiem. Ter­mi­narz nie napawa optymizmem, ponieważ podopieczni Nena­da Bjel­i­cy zde­cy­dowanie nie radzą sobie w meczach o stawkę. - Ter­az sku­pi­amy się tylko na meczu z Legią, po której i tak jest prz­er­wa na kadrę. Nie patrzymy daleko w przyszłość, bo liczy się tylko najbliższe spotkanie - powiedzi­ał Łukasz Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.