07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.11godz.55min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Ciężko było nam się podnieść

Trałka: Ciężko było nam się podnieść

Kole­jorz nie wygrał ze Śląskiem na wyjeździe od sied­miu lat. Nie udało się prz­er­wać tej niech­lub­nej serii także w min­iony piątek, kiedy to lechi­ci polegli we Wrocław­iu 0:2. Po tym spotka­niu szkole­niowiec Lecha Nenad Bjel­i­ca z pewnoś­cią nie ma powodów do radości.

Lid­er Lot­to Ekstrak­lasy zde­cy­dowanie zaw­iódł kibiców w tym meczu. Poraż­ka kosz­towała Kole­jorza stratę pier­wszej pozy­cji w ligowej tabeli. - Dobrze zaczęliśmy ten mecz. Mieliśmy kil­ka stałych frag­men­tów i tak naprawdę bramkę stra­cil­iśmy w naj­gorszym z możli­wych momen­tów, kiedy to Śląsk nie miał wielkiej przewa­gi. Drugiego gola nieste­ty stra­cil­iśmy tuż przed zejś­ciem do szat­ni, dlat­ego też było nam bard­zo ciężko się pod­nieść, tym bardziej, że nie mieliśmy za dużo sytu­acji z przo­du - ocenił prze­bieg tego poje­dynku pomoc­nik Lecha, Łukasz Trał­ka. - Za mało mieliśmy sytu­acji. Wiedzieliśmy, że jeśli chce­my wró­cić do tego meczu po prz­er­wie to musimy szy­bko zdobyć gola, ale nie mieliśmy ku temu okazji - dodał.

Na listę strzel­ców w tym meczu wpisał się ten, którego wielu fanów Lecha się obaw­iało przed pier­wszym gwiz­d­kiem, a więc były napast­nik poz­nańskiego klubu Marcin Robak. Trafił on do siat­ki zamieni­a­jąc na bramkę rzut karny podyk­towany przez sędziego już w dolic­zonym cza­sie pier­wszej połowy. - Poza tym rzutem karnym nie miał on żad­nej dogod­nej sytu­acji. Robił w tym meczu po pros­tu to czego wyma­ga się od napast­ni­ka - ocenił grę dawnego kole­gi z szat­ni były kap­i­tan Lecha.

Przed lechi­ta­mi ter­az prawdzi­wy mara­ton spotkań z druży­na­mi z czołów­ki. Kole­jorz kole­jno będzie mierzył się z Legią, Jagiel­lonią, Lechią, Wisłą Kraków oraz Górnikiem. Ter­mi­narz nie napawa optymizmem, ponieważ podopieczni Nena­da Bjel­i­cy zde­cy­dowanie nie radzą sobie w meczach o stawkę. - Ter­az sku­pi­amy się tylko na meczu z Legią, po której i tak jest prz­er­wa na kadrę. Nie patrzymy daleko w przyszłość, bo liczy się tylko najbliższe spotkanie - powiedzi­ał Łukasz Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.