02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.53min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Drużyna się zmieniła i dojrzała

Trałka: Drużyna się zmieniła i dojrzała

Wczo­raj lechi­ci rozpoczęli trenin­gi przed zbliża­ją­cym się sezonem. Na dzisiejszych zaję­ci­ach  tren­er Sko­rża nie miał jeszcze wszys­t­kich piłkarzy do dys­pozy­cji, ale jak mówi Łukasz Trał­ka – Kil­ka dni i będziemy wszyscy w komplecie.

- Nas­tro­je są bard­zo fajne, dobrze star­tu­je się z takiej pozy­cji. Atmos­fera faj­na, szko­da, że na razie jest nas tak mało. Jeszcze kil­ka dni i będziemy już wszyscy w kom­ple­cie. Niek­tórzy mieli więcej meczów i musieli dłużej odpocząć.

Podopieczni Macie­ja Sko­rży nie mieli długich urlopów. Od ostat­niego meczu minęły raptem dwa tygod­nie — To krót­ka prz­er­wa, ale o tym wiedzieliśmy wcześniej i musieliśmy się przy­go­tować. Nie było co marudz­ić, bo każdy wiedzi­ał jak to będzie wyglą­dało. Każdy wyko­rzys­tał urlop maksy­mal­nie i ter­az ciężko pracu­je­my. For­ma powin­na być okej, bo tak naprawdę nie było gdzie jej zgu­bić – mówi.

Do zespołu dołączyło póki co czterech nowych piłkarzy. Co na ich tem­at mówi kap­i­tan Kole­jorza? –Ja nie jestem od oce­ni­ana, ale od tego, by dobrze ich wprowadz­ić do zespołu, by dobrze się tu czuli, żeby dobrze grali od pier­wszego meczu. Cztery wzmoc­nienia, wyglą­da to ciekaw­ie, a  na ocenę przyjdzie czas, niedłu­go już gramy pier­wsze trening.

Na chwilę obec­ną z klubem nie pożeg­nał się nikt, kto stanowi o sile zespołu — Nie myślę, że może kogoś z dnia na dzień zabraknąć. To okienko trans­fer­owe się naprawdę dopiero rozpocznie i jak­iś zawod­nik może ode­jść, aczkol­wiek jestem dobrej myśli. Jeśli będą jakieś ode­jś­cia to maksy­mal­nie tylko jeden piłkarz – przyz­na­je Trałka.

Wczo­raj odbyło się losowanie, w którym Lech poz­nał rywala w 2. rundzie elim­i­nacji do Ligi Mis­trzów – Jestem zad­owolony z tego, że przyjdzie nam grać na sta­dion­ie, gdzie będzie z 20–30 tysię­cy kibiców. To będzie fajny mecz, ale trze­ba to wygrać. Sara­je­wo to god­ny prze­ci­wnik i myślę, że będzie to wyrów­nane spotkanie. Ciężkie dwa mecze, ale wyjdziemy z tego obron­ną ręką.

Min­iony sezon to wzlo­ty i upad­ki Lecha. Ważne, że udało się go zakończyć dłu­go wyczeki­wanym Mis­tr­zost­wem Pol­s­ki – Z meczu na mecz pokazy­wal­iśmy dojrza­łość. Były trudne momen­ty, nie było łat­wo, wiado­mo jak się to wszys­tko układało. Puchar Pol­s­ki, mimo, że prze­grany to był to dobry mecz w naszym wyko­na­niu. Potem wygral­iśmy przy Łazienkowskiej, niespodziewana wpad­ka z Jagiel­lonią, ale szy­bko się pod­nieśliśmy, wygral­iśmy ze Śląskiem. Druży­na dojrza­ła, zmieni­ała się, to inny zespół, który był na początku roz­gry­wek – kończy kapitan.

ejberempire

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.