02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.0min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Frekwencja podsumowuje nasze ostatnie mecze

Trałka: Frekwencja podsumowuje nasze ostatnie mecze

Kole­jorz zremisował bezbramkowo z por­tu­gal­skim Bele­nens­es w pier­wszej kole­jce Ligi Europy. Na dodatek boisko po pier­wszej połowie opuś­cił Łukasz Trał­ka, który doz­nał urazu.

- Doz­nałem kon­tuzji stawu skokowego, ale dopiero po bada­ni­ach będzie moż­na powiedzieć, na ile jest to poważny uraz.

Na przed­mec­zowej kon­fer­encji oba zespoły mówiły, że czas na przeła­manie. Ostate­cznie drużyny podzieliły się punk­ta­mi – Nie wyda­je mi się, żeby Bele­nens­es nas zaskoczyło. Na początku w naszą grę wkradło się trochę ner­wowoś­ci. Nie jesteśmy zad­owoleni z tego remisu, bo chcieliśmy wygrać. Staram się jed­nak wyciągnąć pozy­ty­wy z tego spotka­nia. Nasza agres­ja i wola wal­ki była na dobrym poziomie, zabrakło szczęś­cia przy stwor­zonych sytu­ac­jach – przyz­nał kap­i­tan Poz­nańskiej Lokomotywy.

W chwili obec­nej Lechowi nie ma co zaz­droś­cić. Mis­tr­zowie Pol­s­ki w lidze wygrali tylko jeden mecz – Sytu­ac­ja jest taka, a nie inna. Sami do niej doprowadzil­iśmy naszy­mi wynika­mi. W takich momen­tach druży­na się cemen­tu­je i budu­je. Mam nadzieję, że to będzie punkt zwrot­ny tego sezonu i będziemy grać już tylko lep­iej. Cała Wielkopol­s­ka żyje moc­no z Lechem, dlat­ego trze­ba zacząć wygrywać.

Wczo­raj na try­bunach zasi­adło nieco trochę pon­ad sie­dem tysię­cy kibiców – Frek­wenc­ja pod­sumowu­je nasze ostat­nie mecze. Brak wyników zniechę­ca kibiców do przyjś­cia na sta­dion, a po częś­ci wpłynęły na to bile­ty – twierdzi Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.