Trałka: “Jest pełna koncentracja”

tralka mozdzen lechici- Lech zawsze wal­czy o mis­tr­zost­wo, tutaj nie ma innych myśli. Wcześniej jest jeszcze Liga Europy i chce­my dojść do tej grupy – mówił pomoc­nik Lecha,  Łukasz Trałka.

Mało wol­nego mieli zawod­ni­cy „Kole­jorza” przez szyb­sze rozpoczę­cie ligi w tym sezonie. Urlopy trwały krótko: - Krótko, ale nie co narzekać. Zazwyczaj były to trzy tygod­nie wol­nego, ale jeśli człowiek się psy­chicznie nastaw­ił na dwa tygod­nie, to jest już ok.

Krót­sze urlopy mogą męczyć piłkarzy nie tylko fizy­cznie, ale i psy­chicznie : - Ja nie myślę o tym ile mamy wol­nego, ile trwać będzie sezon tylko trze­ba zacząć się przy­go­towywać do ligi i do pucharów bo to już za chwilę, także na tym się skupiam.

Pier­wsze trenin­gi Lecha zaczęły się w skrom­nej grupie, która z cza­sem będzie się pow­ięk­sza­ła, gdy wrócą zawod­ni­cy powołani do reprezen­tacji a także nowe nabyt­ki „Kole­jorza”: - Na pier­wszych treningach było nas dwu­nas­tu, zawod­ni­cy poroz­jeżdżali się na reprezen­tac­je ale powoli wraca­ją. Co do nowych zawod­ników to fajnie, mam nadzieję, że dadzą dobrą jakość zespołowi, może ktoś jeszcze dojdzie ale na tym się raczej nie skupiam.

Cele staw­iane w Poz­na­niu to zawsze cele jak najwyższe. W tym roku do zdoby­cia będzie Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki, Puchar Pol­s­ki o raz Liga Europy: - Lech zawsze wal­czy o mis­tr­zost­wo, tutaj nie ma innych myśli. Wcześniej jest jeszcze Liga Europy i chce­my dojść do tej grupy, ja nie grałem jeszcze na takim poziomie, widzi­ałem to tylko w telewiz­orze a fajnie w takich roz­gry­wkach zagrać, z taki­mi prze­ci­wnika­mi i zro­bimy wszys­tko, żeby tam się dostać. 

- Po drodze będę mecze ligowe i na nich też musimy się skupić, bo końcówka sezonu pokaza­ła jak niewiele punk­tów brakowało do tego pier­wszego miejs­ca. Jest peł­na kon­cen­trac­ja, pamię­ta­jmy, że jest także Puchar Pol­s­ki.  W tam­tym roku szy­bko odpadliśmy i nie chce­my tego pow­tarzać — opowiadał defen­sy­wny pomoc­nik “Poz­nańskiej Lokomotywy”.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress