06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.21min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Mamy czas, żeby się przygotować i dalej punktować

Trałka: Mamy czas, żeby się przygotować i dalej punktować

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy w sied­miu meczach rundy wiosen­nej zdobyli aż 19. punk­tów. Pier­wsze ocz­ka stra­cili w min­ionej kole­jce z zespołem Fran­cisz­ka Smudy, jed­nak jak twierdzi Łukasz Trał­ka, remis z ostat­nią drużyną tabeli nie wybił zawod­ników z ryt­mu.- Nie jesteśmy zad­owoleni z wyniku, ale to nie jest moment, żeby się wybi­jać z ryt­mu. Nie ma na to cza­su. Wiemy co zro­bil­iśmy źle, zagral­iśmy troszkę słab­szy mecz z prze­ci­wnikiem który zagrał dobrze. Patrząc na pozy­cję Górni­ka w tabeli, nikt by nie przy­puszczał, że ten zespół będzie grał przy Buł­garskiej piłkę i że będzie dobrze wyglą­dał. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ter­az mamy czas żeby się przy­go­tować i dalej punk­tować. – zapew­nia kap­i­tan Poz­nańskiej Lokomotywy.

Kole­jorz dru­gi raz w tym sezonie zagrał przy wypełnionych try­bunach INEA Sta­dionu i dru­gi raz bezbramkowo zremisował. — To nie ma żad­nego znaczenia. Może dzię­ki tym try­bunom zdobyliśmy dwa razy po punkcie. To może tylko budować i napędzać. Chci­ałbym, żeby tak było na każdym meczu, bo to super przeży­cie nie tylko dla nas, ale także dla kibiców, zwłaszcza tych młod­szych. Orga­ni­zowałbym takie akc­je częś­ciej, one nie tylko uczą kibi­cow­a­nia czy chodzenia na mecze, ale także przy­wiązu­ją do barw. To super sprawa. – zaz­nacza lechita.

Szkole­niowiec Kole­jorza jest w bard­zo kom­for­towej sytu­acji, której z pewnoś­cią zaz­droś­ci mu wielu tren­erów z Lot­to Ekstrak­lasy. Chodzi bowiem o pozy­ty­wny ból głowy spowodowany posi­adaniem kilku zawod­ników na jed­ną pozy­cję. Nenad Bjel­i­ca co spotkanie zmienia kilku piłkarzy, a jak oni sami reagu­ją na ustal­e­nia tren­era? — Każdy może być pewny tego, że jak będzie dobrze pra­cow­ał to dostanie szan­sę. Nie ma zdrowego zawod­ni­ka, który nie dostał możli­woś­ci pokaza­nia się na boisku. Jeśli chodzi o rywal­iza­cję jest ona faj­na, bo nie ma ludzi obrażonych, że ktoś nie gra i nie dosta­je szan­sy. Po dobrym meczu każdy z nas może usiąść na ław­ce i wiemy, że ten który czeka na wys­tęp też jest w dobrej dys­pozy­cji. Wszyscy są gotowi do tego aby grać. — kończy Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.