03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.20min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Mistrzostwo nam odjechało

Trałka: Mistrzostwo nam odjechało

Kole­jorz prze­grał wczo­raj przy Łazienkowskiej 0:1 po golu Alek­san­dara Pir­jovi­cia i nie obroni w tym roku mis­tr­zost­wa Pol­s­ki – Trze­ba świeżo na to spo­jrzeć – mis­tr­zost­wo nam odjechało – przyz­nał kap­i­tan Poz­nańskiej Lokomotywy.

Mimo nieko­rzyst­nego wyniku gra Lecha wyglą­dała zde­cy­dowanie lep­iej niż pod­czas ostat­niego mar­cowego spotka­nia między tymi dwiema druży­na­mi – Pomi­ja­jąc wynik, jeśli chodzi o samą grę, to zagral­iśmy niezły mecz. Legia tez miała swo­je sytu­acje i to stupro­cen­towe, ale te sytu­acje też wynikały z naszych błędów. Nie mamy się czego bać przed następ­ny­mi mecza­mi, bo gral­iśmy jak równy z równym – mówi Łukasz Trałka.

- Wtedy byliśmy w innym składzie i zupełnie inaczej to wygadało. Borykaliśmy się z duży­mi prob­le­ma­mi, a ter­az chłopa­cy wró­cili po kon­tuz­jach i widać, ze ta siła rośnie i będzie tylko lepiej.

Podopieczni Jana Urbana we wczo­ra­jszym meczu też mieli kil­ka szans, by trafić do siat­ki, ale żad­na z nich nie została zamieniona na gola – Jak się ma sytu­acje, a szczegól­nie przy Łazienkowskiej, to trze­ba cho­ci­aż jed­ną wyko­rzys­tać. Nigdy nie jest tak, że ma się ich pięć czy sie­dem. Mamy dwie, trzy i jed­ną wypadało­by wyko­rzys­tać. Legia też ich miała kil­ka, ale jed­ną zamieniła na gola i to zade­cy­dował o wyniku meczu. My po tej bram­ce tez nie zwiesil­iśmy głowy, każdy wal­czył do koń­ca i wierzył, że może­my wywieźć stad cho­ci­aż jeden punkt – twierdzi kapitan.

Już za dwa tygod­nie obie te drużyny spotka­ją się po raz kole­jny. Na Sta­dion­ie Nar­o­dowym roze­grany zostanie finał Pucharu Pol­s­ki — Przy­jedziemy do Warsza­wy wal­czyć do koń­ca, jak równy z równym. To będzie zacię­ty mecz i mam nadzieję, że ter­az my będziemy lep­si o tę jed­na bramkę – deklaru­je Trała.

Po wczo­ra­jszej porażce Lech stracił szan­sę na obronę mis­tr­zowskiego tytułu — Trze­ba świeżo na to spo­jrzeć, mis­tr­zost­wo nam odjechało, jedynie co, to Piast może się włączyć do wal­ki. My mamy swój cel na tę końcówkę — wal­czymy o podi­um. Wiem, że to jest w naszym zasięgu i o to będziemy walczyć.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.