31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.31min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Musimy łapać optymizm

Trałka: Musimy łapać optymizm

W sobot­ni wieczór lechi­ci zremisowali 2–2 z Ruchem Chorzów, cho­ci­aż prze­gry­wali już 0–2. Bram­ki zdoby­wali Szy­mon Pawłows­ki oraz Marcin Kamiński

 — Nie jestem zad­owolony z tego wyniku, co praw­da wys­zliśmy z 0–2 i to moż­na uznać za mały plusik. Ruch przy­jechał, by się bronić po strze­le­niu gola, tak też było, co było dla nas prob­le­mem, żeby móc stworzyć sobie jakąkol­wiek dogod­ną sytu­ację – mówił kap­i­tan Kolejorza.

Tak samo jak w Krakowie, tak ter­az lechi­ci stra­cili gola w pier­wszych sekun­dach meczu – Tracąc bramkę już w pier­wszej min­u­cie, ciężko się gra z polotem. Ostat­nie mecze były bard­zo słabe, prze­gry­wal­iśmy wysoko, tra­cil­iśmy szy­bko bram­ki na początku i ciężko grać z myślą – że nic się nie stało.

Po licznych porażkach w lidze podopieczni tren­era Urbana wresz­cie nie stra­cili trzech punk­tów –  Musimy trochę bazować na tym, że udało nam się zremisować. Nie może­my cią­gle płakać i mówić, że znowu nam się nie udało. Nie tędy dro­ga, musimy łapać optymizm – zaz­nacza Trałka.

Ter­az lechitów czeka niezwyk­le trud­ny tydzień. W czwartek na wyjeździe zmierzą się z Fiorentiną, a w niedzielę z Legią przy Łazienkowskiej – Sku­pi­am się na meczu w Lidze Europy. Jedziemy do zde­cy­dowanie lep­szego prze­ci­wni­ka od nas. Chce­my coś  z tego meczu wynieść. Liga z kolei pokaza­ła, że każdy może z każdym wygrać i to nie ma żad­nych wąt­pli­woś­ci. Do każdego spotka­nia trze­ba pode­jść tak samo. Jak zagrasz dobrze, zre­al­izu­jesz założe­nia to jesteś w stanie wygrać. Prob­lem pojaw­ia się wtedy, gdy coś nie dzi­ała – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.