01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.43min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Najważniejsze, że wyszliśmy ze strefy spadkowej

Trałka: Najważniejsze, że wyszliśmy ze strefy spadkowej

Pon­ad dwa lata na ligowe trafie­nie czekał Łukasz Trał­ka. Wczo­raj wiec­zorem kap­i­tan Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy ustanow­ił wynik w meczu z Pogo­nią Szczecin.

- Dawno nie strzeliłem bram­ki. Na treningach coś tam mi wychodz­iło, a na meczach się nie przy­trafi­ało, jed­nak w końcu się udało. Fajnie jak się trafia do siat­ki, na dodatek w meczu wygranym – powiedzi­ał po spotkaniu.

Jeszcze w pier­wszej połowie lechi­ci mogli pod­wyższyć prowadze­nie, ale na prz­er­wę schodzili z wynkem1:0 i trafie­niem Kaspra Hamalainen – Szko­da, że nie udało się szy­bo strzelić drugiej bram­ki, bo mielibyśmy mecz pod kon­trolą. Pier­wsze 10–15 min­ut drugiej połowie było słabe. Pogoń miała swo­je sytu­acje, a bram­ka na 2:0 zamknęła mecz – przyz­na­je Trałka.

Dzię­ki trzem punk­tom wywal­czonym w Szczecinie Kole­jorz wydostał się ze stre­fy spad­kowej i ma szanse, by rok zakończyć jeszcze w pier­wszej ósem­ce – Najważniejsze, że wys­zliśmy ze stre­fy spad­kowej i mamy kon­takt z tymi zespoła­mi, które są przed nami. Pier­wsza ósem­ka jest osią­gal­na i wierzę, że uda nam się to osiągnąć.

W czwartek podopieczni Jana Urbana w Lizbonie powal­czą z Bele­nens­es – Jedziemy po to, żeby wygrać, bo w tej grupie jest wszys­tko możli­we i mamy szanse, by awan­sować – zapewnie Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.